Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi plecam maine un weekend la mare cu amandoi copiii - sa vedem cum o fi :)

Azi am fost s-o iau pe Iulia de la Valeni ( a fost la bunici) si l-am luat si pe P cu mine -stateau amandoi pe scaunelele lor in spate, la un mom dat P urla din toti plamanii..noroc ca n-a inspirat-o si pe sor-sa sa inceapa sa tipe. Complicat cu 2, da ce frumos o sa fie peste cateva luni cand o sa se joace impreuna (wishful thinking :))

 

Eu o sa incep blw pe la 6 luni, o sa urmaresc semnele -sa stea bine in fundulet, sa nu mai aiba reflexul de impins afara cu limba, etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un mesaj mai sus, Didi :)

 

Eu nu-mi gasesc locul: Maria doarme, Mihai plecat........... nu mai stiu sa ma bucur de timp doar pentru mine, sunt setata pe programul copii :)))

Ha ha, bucura-te :) si la mine a fost plecata o sapt Iulia si mi s-a parut casa goala :) am profitat sa citesc, mi-am luat game of thrones si citesc la greu

 

Apropo de seriale, incercati si weeds, e f misto. Sau Dexter, sau Once upon a time( asta cred c-auIinceput sa-l dea pe diva)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, am pierdut mesajul scris!

Na, faceam urari de bine sarbatoritilor si pozatilor de azi! :)

Si ziceam ca eu vreau autodiversificare, dar mai incolo, desi pediatra a zis ca pot incepe de pe la 4 luni. Eu incerc sa astept 6.

 

Aaa , si azi am vazut ca mica da sa se rostogoleasca. Nu s-a priceput ce sa faca cu manuta de sub ea :)) asa amuzanta a fost. Am lasat-o si eu in pace, cand o sti, o sa se rostogoleasca ea singura. Dar intr-adevar, ii place tare la verticala (pe umar sau in poala) Dar nici aici nu vreau s-o grabesc.

De seriale nunstiu ca nu ma mai uit. Cat am fost gravi m-am uitat la once uppn a time, dar nu l-am vazut tot. Poate o sa reincep sa-l vad. O sa incerc si unele din care ati zis voi, ala politicul parca suna interesant.

 

Easy, voiam aa-ti zic mai demult, cat stai in germania, cauta-te si fa acolo o interventie. Trebuie ca sunt mai pregatiti ca la noi, caci au mai multa experienta. Eu pot zice ca, daca nu veneam aici nu cred ca am fi avut copil azi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...