Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Sim, si la mine s-au pus kg de la atatea tratamente...sigur e si varsta...tare as fi vrut sa am facebook sa va vad impreuna, sa vad daca chiar e cazul sa iti faci probleme....

si io tot de la tratamente [batcap] [batcap] [batcap]

...bine ca am pe ce arunca vina [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

hmmm...buna intrebare...de asta nu-mi mai aduc aminte. daca chiar te intereseaza caut...

Numa daca ti-e la indemana. Logica mea zice acelasi lucru, ca e mai bine in colectivitate, dar de la o varsta cand inteleg ce e aia si pot interactiona cu alti copii. Adica 2-3 ani. Nu zic ca la cresa e cah, daca as gasi una cu copii putini si reviewuri bune as lua-o in considerare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya,

 

eu i-am facut antirotavirusul, desi era optional si aici. A fost vaccin oral, ca un siropel pe care l-a inghitit. Celelalte cu injectie. N-a avut adverse. Poate la a doua doza un pic mai ridicata temperatura si mai maraita un pic, dar am pus pe seama caldurii si a faptului ca tocmai atunci m-am gasit si eu sa-i retrag suzeta de tot :( Mama rea...Nu i-am dat nimic nici prima nici a doua data. E ok copilu'. Sper sa fie asa si la celelalte...

 

Ca tot era vb de cresa, cred ca va merge din toamna sau din ianuarie. Nu ca n-as vrea sa mai stau cu ea, dar noi nu avem asa multi prieteni si mai ales prieteni cu copii, as vrea sa aiba anturaj de varsta ei nu numai mosnegi ca noi, parintii :)) Eu nici macar soacra acra n-am :) Bine, le-am refuzat pe amandoua, si mama si soacra, fara discriminare, ca mie si cu mama mi-e greu sa ma inteleg. Acum ma felicit pentru decizie, chiar daca e mai greu doar eu cu sotzu...

Eu is de parere ca daca va fi bolnava, o sa fie si cu cresa si fara cresa.

 

Baby, frumos mai e baietul tau! :) si tat-su cam bleg de si-a refuzat pana acum bucuria de a-l vedea. Sper sa-i fi venit mintea la cap!

 

Nu mai stiu ce am citit! :(

 

Aaa, da, La multi ani, Andrei!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...