Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu imi revin cat de responsabile sunt autoritatile....si aici nu stiu ce sa faca sa iti dea si un sut in dos, ca ai un copil cu "defect"...sotul meu cand a fost mic a avut aceeasi problema, a umblat soacra-mea peste tot cu el, cica ii era rusine ca nu pronunta corect...a vorbit tot dupa 4 ani, intr-o zi i-a zis lui ta'su la masa "da-mi si mie sarea" de era sa le cada la toti plombele, ....iar acum nu ii mai tace gura.

 

Julia, vreau sa te vad miresica, o sa fii superba....sa tipi tare, sa se auda in Tineretului, posibil sa nu plecam totusi (sa vedem ce mai negociem in seara asta)

si andreas a zis de 2 ori propozitii intregi de am crezut ca pic jos....intr-o zi mi-a cerut tort, iar in alta ne pregateam sa iesim afara si eu am intarziat si numa l-am auzit zicand "hai mai repede ca pierdem autobusul"....deci de vb poate vorbi...seamana cu taica-sau si cu sora-mea care au vorbit dupa 3 ani jumate....astept sa inceapa sa mi le turuie...;)))

 

ms gina....2 baieti cucuieti...am in mine un sentiment amestecat: mi-e si groaza, dar parca si abia astept...

 

baby cred ca vrea sa ne tina in suspans....poate a mers mr. si cand a vazut ce sexy e ..s-au decis sa il faca pe aris 2 :D.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hm, e ceva in neregula cu Bibi... In primul rand, e a treia dimineara la rand cand se trezeste cu noaptea in cap. Apoi, suge ciudat, adica la inceput face mutre, apoi suge vreo 5 minute, se opreste, apoi plange, il pun iar la san si sta si o jumate de ora, ca pe vremuri. Plus ca vrea cam des... Wtf? Vad ca e lapte in sani... O fi puseu, vorba aia, daca nu stim ce are, e la puseu, nu? :P Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, are  accentul ala tipic ardelenilor........... mor dupa el, nici nu mai imi venea sa inchid, asa drag imi e sa aud graiul ardelenesc :)))

Trebuia sa ma marit eu cu un ardelean [batcap]

;)) esti figura gina.....pui "noa" inainte de toate si iti dam certificat de ardeleanca;))...noa...ce zici?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...