Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce dulci sunt ei.... [il] [il] [il]

andra, eu am inceput sa vorbesc pe la 3 ani si ceva...si mama, disperata, m-a tarat dupa ea pe la toti medicii...nimic...

nu mi-am pierdut inca speranta...astept sa ma doara urechile de la atata "de ce?"...sper numa sa nu il astepte si pe frate-sau si sa vorbeasca deodata;))...atunci cred ca o sa imi iau dopuri;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, are accentul ala tipic ardelenilor........... mor dupa el, nici nu mai imi venea sa inchid, asa drag imi e sa aud graiul ardelenesc :)))

Trebuia sa ma marit eu cu un ardelean [batcap]

:))))

Si mie imi era drag de Mihai al tau pe fundal de filmulet cu Maria cum vorbea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

legat de vaccinuri mai bine nu ma bag pt a cred ca sunt singura de aici care nu si-a vaccinat copilul si nu vreau sa sariti toate pe mine. Argumentul cu statisticile m-ar fi convins si pe mine, daca studiile despre efectele vaccinurilor n-ar fi sponsorizate tot de producatorii lor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de sugestii fetelor! am facut o tocanita de dovlecel pana la urma (intentionam sa fac chiftele dar au lasat atat de multa apa incat nu se lega compozitia). Pastrez sugestiile pt dovleceii pe care ii primesc pe viitor

New, eu te admir pt curaj. Cred ca mi-ar fi frica sa procedez la fel, dar tot te admir.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...