Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

No gagici....I'm baaaaaack!! In primul rand va multumesc tuturor pt grija si Zanei Maseluta pt net :))). E tare bine sa stii ca ti se simte lipsa. Iar eu sunt dependenta de voi. No acuma sa raspundem :))

Easy, o sa incerc sa descarc o poza de-a ungurului de pe fb ca n-am. Sa zici cand intri s-p postez si s-o sterg repede ca mi-i frica de infractiuni de-astea :))

Simona, am ras bine. Deci tu ma supravegheai de fapt :))(

Gina, ma bucur ca-ti place accentul meu :)). Si mie imi place al tau.

N-a venit inca testul . Sau daca a venit, domnul nu m-a anuntat.

Am murit de plictiseala. M-am uitat la tv la toate prostiile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, am fost la pediatra azi. Eu in ultimul timp am avut cateva momente f down, era cat pe aci sa renunt la treaba cu SNS, ba chiar sa ii dau biberon...insa am strans din dintii, de teama lipsei partii emotionale cu sanul (al meu daca pune gura pe biberon nu mai ia sanu, d-aia am si ajuns la SNS). A luat 1.1 kg si 3 cm, arata f bine la 3 luni jumate are aproape 7 kg si 67cm. Dr mi-a confirmat ca sigur suge si de la mine binisor, ca doar nu se ingrasa 1 kg doar din 240 ml pe lp pe zi. Asa ca am primit un boost sa mai continuam asa, ba chiar dupa cateva zile vreau sa ii micsorez cu 10 ml pe zi su[plimentul, sa vad ce se intampla!

 

Am facut si Rotarixul, bine ca a fost pe gura...

 

New: i-am zis inclusiv ce ai zis tu si a zis ca asta e teoria conspiratiei. Nu e o dovada...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...