Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

New, e posibil sa semene. Eu n-am observat

Andra, a vazut si el, ca nu-i orb. Dar orgoliul e cat china. A apucat sa latre ca vrea test si acuma nu mai poate da inapoi ca se gandeste ca ar pica de papagal. As vrea sa-i vad mutra cand vine rezultatul

Sa-i faci o poza daca esti cu el cand o sa primeasca rezultatul sa-i vedem si noi mutra...sper sa inghita in sec si sa isi ceara iertare ca nu a avut incredere in tine...dar probabil ca mandria lui e mai pretioasa....

Important e ca ai o frumusete de copil, iar o femeie asa curajoasa ca tine nu prea am vazut....tot respectul:*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce copilasi frumosi am vazut pe-aici! Gina, biluta ta e mortala. Perfect rotunda :))

Pe cat e de rotunda........ pe-atat e de cuminte, manca-o-ar mama pe ea de biluta :)

Ieri si azi, daca Mihai a fost plecat, a fost mai liniste prin casa/curte, iar biluta mea a stat mai mult in patul mare, mai stateam cu ea, o alaptam, citeam pe forum, apoi o lasam linistita si adormea singurica, niciun scart, niciun miau si, spre bucuria mea, nu de fiecare data cu degeteulul in gura, fuga afara (am avut o gramada de treaba cu nenea mesterul), mai ma uitam la ea pe fereastra, cand se trezea veneam la ea, iar tzitzti, un pic de joaca, iar adormea singurica.......

 

Maine imi vine si puiul mamei acasa, ca tare mi-a lipsit ......... de-aia a facut mami amandina buna, sa pape Mihai :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...