Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra, s-ar putea s-o iau peste bot cu ce-o sa spun dar fiecare are dreptul la opinie. Am vreo 3 avorturi la activ, facute la cerere, din motive obiective. Poveste lunga. Crede-ma ca n-am simtit absolut nimic sufleteste. Nu trebuie generalizat. Cateodata nu avi alta optiune. Sau optiunea pe care o ai e mai rea ca avortul.

Baby....imi cer iertare daca te-a deranjat postatea mea....pun lacat pe gura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, e ok, toti avem dreptul la opinie.

Eu sunt total impotriva avortului, dar asta-i alegerea mea, iar Baby stie asta si nu vine cu argumente pro :)

Sper ca glumesti.

Nu stiu, si eu sper :D

Mihai e plecat de ieri si abia maine vine....... nu spun cum a fost fara el :(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deea, as rontai toata ziua la mogaldeata ta! [il] [il] [il]  si e leita tati! (mie asa mi se pare)

apai, nu e de mirare ca are deja 7,5 kg, daca tu ii dai papa la fiecare molfait de manute. si normal ca nu stie sa planga de foame, caci nu cred ca ajunge sa-i fie foame! [pk] doamen, cat e de dulcica!

imi place jucaria ei. de unde ai luat-o?

 

mie mi se pare ca mi-a scazut secretia de lapte. bebelina mea a luta doar 300 de grame (daca nu chiar mai putin) in ultima luna, ceea ce mi se pare foarte putin [fri]

 

voua va mai curg sanii? ii mai simtiti asa plini? eu nu. stiu ca dupa 3 luni se regleaza secretia lactata si nu se mai umplu sanii ca in primele luni, dar nu stiu daca imi simt sanii mai goi din cauza asta sau din cauza ca mi-a scazut secretia... [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...