Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Neatza fetelor!!!

La multi ani sarbatoritilor de azi!!!

 

Julia, distractie placuta!!! Da-i pace la no name...azi e ziua voastra...sa ti se rupa de restul;)...

 

Nu v-ati pierdut careva bb-ul? Ca eu am unul pe care nu-l recunosc caci doarme de la 9 seara la 7 dim, papa putin si inapoi la nani...eu ma tot trezesc sa vad daca respira si el doarme dus...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu am acces la postare, poate pf ca sunt de pe tel. Ce-a zis, ce-a zis??! :))

A multumit celor care au promis c-o ajuta si s-a plans ca unii pot si nu vor. Maddutz, am spus ca pun asta pe seama varstei. Totusi, n-ar fi trebuit sa atace pt ca nu-i nimeni obligat sa ajute. Fiecare isi stie problemele. Poate cei care pot si nu vor au alte probleme. Asta nu inseamna ca n-au suflet. Problema e ca acum a gasit ajutor. Ce va face de-acum incolo? Of, inconstienta de copil!

 

Easy, pun acuma

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Julia, distractie faina si gandeste -te azi doar la voi 3, tu, sot si bebe

La multi ani sarbatoritelor de azi

Baby, sa-ti traiasca fecioru':) Are trasaturi de copilas mare deja... si da, seamana cu ungurul dar si cu tine putin :)

Deeai, Gina, foarte "gustoase" gogoselele voastre :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New, ai spus intr-o postare acum cateva zile ca ti-a recomandat pediatra sa intrerupi vitamina D cand mergeti la mare..eu nu inteleg de ce doar la mare..si daca ies cu ea aici nu-i vorba de acelaşi soare? De ce la mare ar fi vreo diferenta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No fete, se pare ca toate avem boala optimismului. Tare mi-e ca ungurul se muta cu tanti aia cu care e. Baiatul ei acuma a intrat la liceu si cica va merge la Ghibu. Din cate stiu eu, in Reghin nu exista Ghibu. In schimb exista in cluj si e la 2 pasi de unde sta csabi. Mare naiva-s! Omul a declarat de mult ca vrea sa face "ce-i corect". Adica sa modifice certificatul de nastere, sa-i dea acolo 2-3 lei pe luna si atat. De ce mi-am facut eu iluzii ca s-a schimbat? Doamne proasta-s la aproape 40 de ani! Oare cand o sa ma destept?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...