Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Daca eu am ajuns sa iti vorbesc de optimism... Sau mai degraba realism .... Ma gandesc ca femeia aia cu baiat de liceu o fi invatat cum sa il pupe in c.... pe csabi "al nostru" ca sa aiba si ea un barbat alaturi.... iar lui fata de gura ta mare si fioroasa i s-a parut o pisicuta care are nevoie de ajutor....barbatii trebuie sa se simta barbati...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby...eu totusi nu cred ca ar contribui la cresterea copilului altcuiva cand are unul sange din sangele lui. Tocmai din cauza orgoliului masculin. Nu te gandi la prostii de pe acum, ca deja cand o sa-i deschizi usa la intrare o sa-l iei la rost pt lucruri pe care nici n-a apucat sa le faca [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, eu am gura mare si fioroasa de un an incoace. Si foarte rar inainte. Iar cat l-am pupat eu in cur nu l-a pupat nici ma-sa. Treaba e ca tre sa ma detasez si sa nu ma mai gandesc mai departe de ziua de azi.

 

Aida, eu il cred in stare sa creasca copilul altuia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt mine deja taraganarea asta cu testul devine stresanta. El vad ca n-are nicio treaba. Sunt convinsa ca testul a ajuns deja dar cum am spus, nu-si strica el weekendul sa vina pana aici. Sa se termine odata toata tevatura asta si poate ma calmez si eu si accept realitatea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, distracție maxima azi!

 

Aida: ce obrăjori buni de papacit,

 

Gina: e reflexul de ejectie ce simți tu. Când bb se atașează, are la început un supt supt supt, numit chemarea laptelui. Terminațiile nervoase din mamelon trimit semnal la creier sa dea drumul la lapte, oxitocina răspunde și dictează prolactinei sa fabrice și mai mult lapte.

 

Se întâmplă și în timpul sexului pt ca plăcerea sexuala implica eliberare de oxitocina.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce naiba m-o fi chemat la cluj? Asta-i chiar sadic?

Poate ca sa stati de vorba si sa vedeti ce va urma cu voi 2, cu aris...cu cealalta tipa...eu zic ca in loc sa faci scenarii si supozitii sa-l intrebi direct...asa te linistesti si tu..si vei sti ce sa faci in continuare...parerea mea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...