Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata ,

 

Buna știre , iti dai seama , toate emisiunile ar avea subiect :)

 

Sa va spun , asta noapte suna telefonul sotului cu nr necunoscut . Răspund , una incnind , ca ea face sex cu sotul meu la poarta , ca ea este amanta lui si bla bla bla . Am ieșit repede din casa ca sa pot sa o injur cuviincios :))) ce sa ii fac fata , avea niste înjurături golanesti de ma depășeau :(

Primesc mereu telefoane din astea cand suntem in tara ... Ca sa il las sa fie cu ea ... M-am dus cu telefonul pe speaker la Soț si el a spus ca eu sunt bleaga ca imi pun mintea cu ele ...

 

Vio , la ce capitol sunt nasterile ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata ,

 

Buna știre , iti dai seama , toate emisiunile ar avea subiect :)

 

Sa va spun , asta noapte suna telefonul sotului cu nr necunoscut . Răspund , una incnind , ca ea face sex cu sotul meu la poarta , ca ea este amanta lui si bla bla bla . Am ieșit repede din casa ca sa pot sa o injur cuviincios :))) ce sa ii fac fata , avea niste înjurături golanesti de ma depășeau :(

Primesc mereu telefoane din astea cand suntem in tara ... Ca sa il las sa fie cu ea ... M-am dus cu telefonul pe speaker la Soț si el a spus ca eu sunt bleaga ca imi pun mintea cu ele ...

 

Vio , la ce capitol sunt nasterile ?

Sim, incredibil.... Cat tupeu!! Desi ti-am spus ca am auzit, nu mi-am imaginat ca poate fi chiar atat de rau, imi imaginan ca poate exagereaza persoana respectiva- era o fata de 15 ani plecata cu parintii din romania, care a zis ca ea are prieten olandez, ca nu ar supoeta un astfel de comportament. Sa fii tare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi [cafea]

Karyna, cred ca mai potrivita era urarea "pofta-n frau!"

 

Sunt perfect de acord cu tot ce spune autoarea si se poate rezuma in trei cuvinte: dieta farfuriei mici [soricel]

Multe persoane insa tocmai aici au o problema: nu-si pot tine pofta-n frau, nu se pot multumi cu doua patratele de ciocolata, vor doua tablete samd.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim...wtf? [fal]  Si n-ai intrebat sotul daca nu stie despre ce creatura e vorba? SI al meu mai are admiratoare [vampa] , dar nicio psihopata pana acum. Si niciuna care sa aiba curajul sa se puna cu mine, doar asa...mici incercari pe care sotul mi le povesteste si de care uneori de amuzam impreuna. Daca a fost cazul sa intervin, respectivele traversau strada daca se intalneau cu el pe strada, numai sa nu mai intre in gura (sau mainile) mele. [neand]

La serviciu e in siguranta, ca nu are colege, doar colegi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...