Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri dl. Aida (Gina platesc drepturi de autor) s-a bagat intr-o fantana ( [fal] ) dupa un ied. Auzeam eu ceva galagie venind din livada vecinului si un zgomot ce semana cu un plans de bebelus chinuit, dupa care vad o gasca de vreo 5 barbati in jurul fantanii, si cand ajung acolo apare si barbatu` din fantana cu un ied (aproape tap) la subrat.

I-am reamintit ca avem un copil de crescut si ma pregateam sa-l iau la "bataie", dar m-a asigurat ca n-avea ce pati. Au bagat o scara metalica foarte lunga in apa, si sus au legat-o cu sfoara de un stalp, si asa cum s-a bagat, asa a si iesit.

Si vecina plangea ca " vai fantana mea, vai iedul meu", si iedul plangea mai tare ca ea (mi se pare sfasietor "plansul" unui ied). Off.... bine c-a trecut cu bine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pffff, nu mai stiu nimic din ce am citit.:)

am vazut bebei de deeai si aida frumosi si grasuti:) aaaaaa si am vazut si balerina imbufnata in careva zi. dulce foc.

juli, n-am mai apucat sa-ti urez nunta faina, dar sper ca a iesit bine, si ai chiuit pana ai ragusit.

poca, tare fetita ta:) si apropo, si Z kk acuarele de vreo 3-4 zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juliaaaaaa, lasa dormitul. Treci si povesteste

 

Andika unde ai disparut?

 

Bai ce-o fi cu Deea?

la curte am fost baby. si de pe tel. nu ma pot loga, va pot doar citi. mi-am dus tableta si am lasat-o acolo sa n-o mai uit. da' ghici ce? n-am avut incarcator:))) azi il duc si pe ala si il las acolo, sa nu mai raman ziua fara voi:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu se unde au numărul de telefon :( dar cum ajungem in tara , cum primește telefoane , ba ma amenință daca nu il las , bă imi spun de aventurile cu sotul , Off , adevarul ca ma enervează de scot fum si nu ma pot abtine sa nu vorbesc cu ele . Dar asa tare ma înjura :(((
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, tragedieni sunt barbatii astia......... Aseara Mihai a cazut pe ciment si si-a julit un pic genunchii, nu spun cat a urlat, Maria il auzea si plangea si ea (e de groaza cu empatia asta la copii), a fost un adevat circ, ia-l pe unul, urla celalalt, lasa-l pe ala, ia-l pe celalalt, pai urla iar primul..., pana la urma ii tineam pe amandoi in brate, iar eu trebuia sa imi pastrez nervii tari [smulgpar]

 

De dimineata Mihai s-a trezit bine dispus, a fost un pic pe afara (in pijamale), a venit in casa, a mancat (si aici un pic de teatru: vreau cereale, ba nu, vreau unt cu gem, ba vreau cereale, ba vreau unt.......), cand i-am dat pantaloni scurti a vazut juliturile din genunchi si a inceput teatru vesel: au am doare, mergea cracanat, vreau in brate......... de durut sigur nu-l mai dureau, ca teatrul a inceput cand le-a vazut, nu cand s-a trezit.............. il recunosc pe tata-su, care face o tragedie dintr-o intepatura de viespe [alcool]

 

Ma doare capul [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...