Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Simona, la cum imi amintesc ca o descriai pe draga ta cumnata, ce farse stupide iti facea cand tu erai insarcinata, as crede-o capabila sa iti joace si acum astfel de farse, cu ajutorul vreunei prietene la fel de ...... truli ca ea [mariaj]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi-am amintit ca s-a vorbit de seriale. Eu acum ma mai uit la Orange is the new black, un soi de comedie cu puscariase, si la Devious Maids, care mi se pare un fel de Desperate Housewifes. Partea proasta e ca sunt seriale noi, deci au putine episoade deocamdata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor!  Vai cat ati vorbit in ultimele zile! :)) sa va traiasca frumosii. Am vazut ghiocei frumosi foc, numai buni de rontait.

 

Sim, nu stiu cine e duduia, dar sigur scopul este sa te enerveze pe tine. Nu-i da satisfactie si va inceta sa sune. Stiu ca e greu, dar da-te indiferenta sau inchide-i. Mi-a placut raspunsul lui Baby. Daca vede ca nu are pe cine inerva o sa renunte.

 

Andika, iar aveti probleme? :(((( La dr ati fost?

 

fetele cu varicela cum sunteti? 

 

Daniel al meu se trezeste noaptea de 3 zile pt ca isi suge degetul in somn! Mooooooor de nervi! :((( dupa o luna fara trezit noaptea deloc l-a apucat acum suptul degetului. Plescaie la el si cate 30 de min pana se trezeste de tot. Il are murat. Daca ii bag biberonul in gura trage de 4-5 ori si adoarme. Face asta la fiecare 2 ore. Cum il desvat? Nu suge decat in somn.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu se unde au numărul de telefon :( dar cum ajungem in tara , cum primește telefoane , ba ma amenință daca nu il las , bă imi spun de aventurile cu sotul , Off , adevarul ca ma enervează de scot fum si nu ma pot abtine sa nu vorbesc cu ele . Dar asa tare ma înjura :(((

in mod sigur ti-a prins cineva punctul slab si se distreaza pe seama ta. si in mod sigur sunt persoane care nu le cunosteti, caci nu cred ca sotul tau s-ar incurca cu o zdreanta de genul ala. asa ca, sim, da-le pace si nu te mai intinde la povesti cu ele! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...