Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Neatza fetelor!!!mama ce vorbarete sunteti;))

 

Poca, ce scumpa fetita ai..m-a distrat cumplit...la noi andreas inca vine si ma bate pe doba si zice "bobo"...deci e de bine

 

Sim, demomstreaza-le ca nu te cobori pana unde pot urca ele...ia exemplu de la baby si nu le raspunde...cred ca indiferenta deranjeaza mai tare ca orice injuratura....

 

Cochonel,nu ai incercat cu suzeta sau nu vrei sa se obisnuieasca cu ea?...al meu cand se fatzaie ii bag suzeta si adoarme la loc,iar apoi o scoate el afara cand se plicti...

 

Noi azi trebuie sa mergem la cumparaturi ca pusca hainele pe edy...tre sa iau marime 6-9 luni, iar el nu are inca nici 3...minunat...iar cel mare e ca o scadura..lung si slab..noroc ca exista curea ca sa tina pantalonii sus...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

are basica in varful degetului si unghia e rosie. [smulgpar]

Soacra-mea a supt pe deget pana la 3 ani si degetul ala e mai mic si subtire...aici stiu ca sunt suzete cu diferite gusturi dar nu stiu nici cat de sanatoase sunt nici de la ce varsta merg....edy suge pe pumni si numai daca doarme sau suntem pe afara ia suzeta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, nu ma cobor pana acolo incat sa ma apuc de injurat la telefon. Normal ca nu ne-ar pica bine niciuneia dar vezi ca se aplica dictonul "dezbina si cucereste". Nu le da satisfactie. Nu-s colege de servici. E cineva de aici din tara, dat fiind ca te suna numai cand esti in romania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby , redirecționează-ti apelurile pe nr meu sa ti-o răcoreasc eu , ca si asa simt nevoia :)

 

Gina , sigur nu ar face asa ceva , este prea mult ....

 

Poca , in româna

Vorba fetelor, o fi cumnăţica :)

Nici eu n-aș răspunde. Sau i-aș pasa telefonul soțului.

La noi se văd dințișorii sub gingie. Sunt ca doua pete albe pe gingia de jos. Partea proastă e că la cum arată mai durează măcar vreo lună până ies. Și Andrei roade tot ce prinde. S-a învățat să își ia singur obiectele care îl interesează și să le bage in gură. Ieri îmbrăcam o păpușă pentru Ana Maria și Andrei a apucat-o de păr și era cât pe ce să o bage in gură, noroc că l-am văzut la timp. Și mai e și rapid pe deasupra :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Andika, iar aveti probleme? :(((( La dr ati fost?

 

a ramas diareea. a avut si ceva muci ca i-am facut baita si l-am pus la somn, si am uitat geamul intredeschis (ca proasta). dar a trecut. diaree inca este, fara alte simptome, Ecoli negativ. sper ca e doar perioada de refacere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi iar am schimbat planurile :) Plecăm sâmbătă seara, cu trenul până în București și acolo ne așteaptă soțul. Sper să mă descurc cu amândoi. Și ai mei vor fi la nuntă sâmbătă, deci probabil voi face bagajele vineri. Și am la bagaje de făcut.... Trebuie să sortez ce iau în Bg și ce trimit in Uk. Deja mi-e groază.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...