Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Si eu am deschis capitolul cand am nascut, si am dat fix peste pagina la care i s-a rupt apa Stefianei, iar eu ziceam ca de mi s-ar rupe si mie odata, ca of ce bebe lenes am, ca fix in noaptea aia eram singura acasa si ma gandeam ce ma fac daca se declanseaza travaliul.... ce stiam eu ca la fix 8 ore dupa comentul ala urma sa-i sarut prima oara obrajorii si fruntica [il] [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cocho, ii poti pune manusi, sa vezi cum doarme asa, fără sa suga degetul.

Am incercat, dar in 5 min reuseste sa si le scoata singur. Cel mai mult ma deranjeaza ca e varful rosu si cred ca il doare. Iar daca il doare simte mvoia si mai mult sa suga la el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pachetul meu nu cred c-a ajuns inca, l-am trimis abia vineri. Intentionez sa mai fac un colet pt ca am primit f multe lucruri la botez.

 

New, distractie placuta azi :*

Multumesc! A fost. Revin cu detalii

 

New, ai spus intr-o postare acum cateva zile ca ti-a recomandat pediatra sa intrerupi vitamina D cand mergeti la mare..eu nu inteleg de ce doar la mare..si daca ies cu ea aici nu-i vorba de acelaşi soare? De ce la mare ar fi vreo diferenta?

Asa mi-a zis. Mi-a zis sa intrerupt vit D ca sa-si ia singur de la soare. La mare probabil are parte de mai mult soare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete , n.am apucat sa cifesc ce s.a intamplat pe aici.

Botezul a decurs neasteptat de bine. Nu a plans.

Nunta e alta mancare de peste. Am fost cea mai cea maimuta.

Dupa ce mi.a facut stilistu' c....lui parul, mi.am scos toate cele si m.am refacut eu. Machiajul mi l.am facut singura pt ca ala n.avea nicio treaba (cu toate ca e make up artist in primul rans).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata ziua am chiut si am dansat si topait. S.a dansat non stop, Invitatii au stat la masa strict cat sa manance.

Fata mea a avut niste crize groaznicw de plans si binwinteles ca mi.am blestemat zilele pt ca mi.am chinuit fata asa.

Lautarii erau socati ca nu aruncam cu bani pe ei :))))) mi se rupe de ei (si dlui sot la fel).

La sfarsit am ramas datori, ne asteptam la chestiaasta. Surpriza ar fi fost daca iieseam cu 10 lei in plus.

 

Azi se strange muuuulta lume la noi acasa pt ciorba de potroace. Bleah, n.am chef de nimeni. Sunt atat de obosita incat nici nu pot tine fata in brate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am deschis capitolul cand am nascut, si am dat fix peste pagina la care i s-a rupt apa Stefianei, iar eu ziceam ca de mi s-ar rupe si mie odata, ca of ce bebe lenes am, ca fix in noaptea aia eram singura acasa si ma gandeam ce ma fac daca se declanseaza travaliul.... ce stiam eu ca la fix 8 ore dupa comentul ala urma sa-i sarut prima oara obrajorii si fruntica [il] [il] [il]

8 ore???? Ce norocoasa! Eu am stat opt ore cu contractii la interval depatru-doua min, si aveam aceeasi dilatatie ca si atunci cand am ajuns la spital (3cm) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata ziua am chiut si am dansat si topait. S.a dansat non stop, Invitatii au stat la masa strict cat sa manance.

Fata mea a avut niste crize groaznicw de plans si binwinteles ca mi.am blestemat zilele pt ca mi.am chinuit fata asa.

Lautarii erau socati ca nu aruncam cu bani pe ei :))))) mi se rupe de ei (si dlui sot la fel).

La sfarsit am ramas datori, ne asteptam la chestiaasta. Surpriza ar fi fost daca iieseam cu 10 lei in plus.

 

Azi se strange muuuulta lume la noi acasa pt ciorba de potroace. Bleah, n.am chef de nimeni. Sunt atat de obosita incat nici nu pot tine fata in brate

Cum stai cu vocea?

Inseamna ca azi e distractie partea 2....cred ca ai un chef....las ca trece si azi si apoi revi la normalitate;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...