Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multam Mes :*

 

New, te.am felicitat pe fb, dar o fac si aici. Abia astept sa vad niste poze normale de la tine.

Noi n.am avut timp de photo shoot. Am avut mel pregatita pt "vals" (Metallica nothing else matters), dar a fost asa multa imbulzeala incat am uitat total

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocho, eu i-am pus manusi cand a incepyt sa-si suga degetele, dar o purtam in body cu maneca lunga si i le trageam peste maneci si nu prea si le mai putea scoate. Bine, asta era cam acum obluna, era si mai mititica.

Pe de alta parte poti incerca sa vezi daca in 2-3 zile e la fel sibatunci incearca alta solutie (cica e o substanta cu care se da pe degetel si nu-i mai place) dar nu stiu daca e pentru varsta asta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nunta e alta mancare de peste. Am fost cea mai cea maimuta.

Vrem poze :)

Felicitari pentru cele doua evenimente, sa fiti sanatosi, voiosi si, vorba lui Easy, sa va (tot) inmultiti [pk]

 

New, felicitari, sa va traiasca micutul si asteptam poze de la eveniment [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Juli, esti o eroina! Felicitari pt tot, casa de piatra si sa va tot inmultiti .... Iar special pt tine soacra sa isi vada de casa ei si sa va lase in pace!

Nu cred ca mai are sanse sa scape de ea, poate doar daca o marita cu vreun italian.

 

Andika, marfa faza cu " kk acuarele" ... Mai ales ca am ales un tablou care nu imi place in mod deosebit :))))

Acum, de fiecare data cand privesti tabloul, te intrebi: oare cum a fost pictat? [fri] [:-)))]

 

Sim, deci idioata aia e romanca?! Doame ce tupeu... O fi vreo fosta de--a lui ofticata ca l-a pierdut ...

Cel mai probabil.

Sim, nici nu merita atentie, TU esti langa el acum, aveti familie, copil, ea e loserul, normal ca o roade.

Nu-i da atentie deloc, cred ca satisfactia ei vine tocmai din vorbele pe care i le arunci, simte ca te afecteaza.

 

Al meu sot, cativa ani dupa ce ne-am pus impreuna, primea urari de bine de ziua lui, prin sms, de la un numar necunoscut. Intr-un an s-a intamplat sa fiu eu pe langa telefon si......... am sunat la numarul cu pricina:

.......buna ziua, sunt sotia lui x...... am dori si noi sa stim cine isi aminteste de el, sa-i multumim bla bla bla. Cand a auzit cine sunt, si-a pierdut instant graiul............ chair mi-era mila de ea un picut, am mai vorbit cateva minute, am tinut sa subliniez ca avem un copil, ca suntem fericiti samd.........

 

Problema cu femeile astea e ca nu pot/nu vor sa-si gaseasca pe altcineva si tot mai spera la un fost, doar doar relatia in care e respectivul nu o merge, iar ele stau la panda.

Nu le-am inteles niciodat, mi se pare lipsit d eorice demnitate, insa stiu sigur ca asa e, am o "amica" in aceasta situatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Omeni rau voitiri , nu poate fi fosta iubita , suntem de 15 ani împreuna ...

 

Julia , sunt sigura ca ai fost f frumoasa ! Abia astept poze !

Sim.... Atunci nu poate sa fie decat cumnatica.... O fi avut vreo camera big brother in casa, a vazut ca i-ati udat canapeaua si acum se razbuna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...