Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

Neatza fetelor...ce liniste pe aici..m-am trezit sa ma pun sa recuperez ce ati msi scris...am aprins si laptopul ca am crezut ca s-a blocat pe tel....pe unde umblati?:D...

noi ieri am fost tot plecati si mai tot timpul am fost cu strumful in brate, ca urmare acum stau in pat blocata de spate...tre sa iau niste ulei de care se pune la balamale;))

Baby, si acum se trezeste Aris de multe ori?..cantaret cred ca il faci..

Bunicii lui Aris (parintii lui Baby) au fost cantareti de opera (Baby, scuze daca nu am nimerit) ..asa ca ar avea ceva gene micutul....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bunicii lui Aris (parintii lui Baby) au fost cantareti de opera (Baby, scuze daca nu am nimerit) ..asa ca ar avea ceva gene micutul....

Oooo..ce fain..ador opera...sper sa inceapa Aris direct cu La traviata :*...atunci vin si ti-l fur:D...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, n-ar trebui sa le traduci "foaita"? :)))

:))))...scuze...neam, soi, gen...sper ca e bine tradus;))...oricum cred ca stiu si ele;))

 

Ma bucur ca doarme aris...asa mai poti sa te odihnesti si tu...si te mai trezesti pe diferite arii..incolteste invidia in mine...merg sa bag si eu cultura in ei...azi e zi de chopin;))..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt disperata cu Andrei , toata ziua umblu cu servetele dupa el , mi-e teama de bacterii :(

Ieri am fost la pestera SF Andrei , unde a locuit el , l-am dus pe Andrei sa mi-l apere , sunt si puțin din moaște acolo , impresionant cum apărea lumea si medita , pe locul unde a avut patul , era liniște deplina , la întoarcere am trecut prin Mamaia , sotul l-a băgat un pic cu picioarele in apa si mi-a spus ca i-a plăcut , cand m-am uitat pe poze Andrei plangea :( bărbații astia ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, nu-l mai steriliza chiar asa ca o sa-ti rogi mortea mai incolo. Iti faci rau si tie si lui.

 

Andra, numai vreo 2 nopti de trezit des am avut dar io-s rea de somn. Seman cu tata. L-a trezit sora-mea odata cand dormea de amiaza si a zis sa nu-l mai trezeasca nimeni numa daca arde casa si atunci numa dupa ce au chemat pompierii :)). In ce priveste ariile, am crescut in culise si mi-i tare dor de vremurile alea. M murit de ciuda zilele trecute. Opera din cluj a cantat Aida in aer liber, in P-ta Unirii. Si io putrezesc in Bistrita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...