Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, s.au incheaiat doua zile de cosmar. Ma asteptam sa ma distrez si eu, dar n.a fost chip.

Monica, 50 de euro a fost meniul. Dimineata, sotul nici nu s.a uitat in plicuri si nu stie ce si cum. Asta e, a fost si el zapacit, iar eu alaptam fata in masina.

Mi.am chinuit copilul pt ifosele altora. Niciodata nu o sa.mi iert lucrul asta. Nu trebuia facut asa. Fata mea niciodata nu a plans sa ii se umfle ochii si sa se Invineteasca la fatza si sa urle pana ramane fara aer.

Eu m.am simtit groaznic in rpchia de mireasa. Voalul era prea lung si m.am asezat de nenumarate ori pe el, rochia mi se ridica in sus, auiesit niste sarme din corset si m.m.au taiat pe burta...

Au astepta ursitoarele o juma' de ora ca sa linistesc fata.

Pfff, a trecut in afarsit. Mare gresala!

Deea, mi.e mila de tine, dar poate Daviduta se va integra mai bine in eveniment.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, rochia a fost ok sau nu? Ca eu chiar ma gandeam, vazand la ce pret ai gasit-o, sa dam si noi o fuga pe acolo, poate imi sare si mie ceva in ochi (oricum o vreau cat mai simpla, daca e posibil sa gasesc asa ceva la chinezi).

Eu la suma asta ma gandeam ca o voi inchiria si, vazand ca tu ti-ai gasit noua, ma bate gandul sa caut si eu noua, chiar si numai pentru 2-3 ore, vad eu ce fac cu  ea pe urma.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, s.au incheaiat doua zile de cosmar. Ma asteptam sa ma distrez si eu, dar n.a fost chip.

Monica, 50 de euro a fost meniul. Dimineata, sotul nici nu s.a uitat in plicuri si nu stie ce si cum. Asta e, a fost si el zapacit, iar eu alaptam fata in masina.

Mi.am chinuit copilul pt ifosele altora. Niciodata nu o sa.mi iert lucrul asta. Nu trebuia facut asa. Fata mea niciodata nu a plans sa ii se umfle ochii si sa se Invineteasca la fatza si sa urle pana ramane fara aer.

Eu m.am simtit groaznic in rpchia de mireasa. Voalul era prea lung si m.am asezat de nenumarate ori pe el, rochia mi se ridica in sus, auiesit niste sarme din corset si m.m.au taiat pe burta...

Au astepta ursitoarele o juma' de ora ca sa linistesc fata.

Pfff, a trecut in afarsit. Mare gresala!

Deea, mi.e mila de tine, dar poate Daviduta se va integra mai bine in eveniment.

Of Julia...imi pare rau ca nu a iesit cum ti-ai dorit..dar bine ca au trecut si ti-ai luat o grija de pe cap...oricum peste cativa ani o sa iti mai amintesti doar fazele faine;) gen spartul ochelarilor si sunt sigura ca au mai fost si altele....ieri cum a fost? Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, pai daca nu a deschis plicurile de unde stii ca ati iesit pe pierdere? Nu inteleg...

 

Later edit: Julia, indiferent cum ati iesit la nunta (desi era bine sa va mai ramana un ban de un cico, avand=o pe pitzi sunteti de-a dreptul bogati...este o comoara dulce care  a vrut sa marcheze si ea diferit - prin plansete, un moment special din viata ei)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...