Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

poca, gina, ce-i cu voi?

Un morcov cat Siberia (si la fel de rece) numit examen auto [fri] [fri] [fri] [fri] [fri] [fri] [fri] [fri] [fri] [fri] [fri] [fri]

Dupa zile intregi de bine si (aproape) foarte bine, azi, ultima zi de instructie, am facut asa de prost, incat nici eu nu mi-as fi dat permisul [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] . De ce? Emotii, griji, caldura................. scuze mereu se gasesc [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Of easy, ce trebuie sa fie in sufletelul tau! O sa vina soarele si pe strada ta.

Mie si acum imi vine sa plang cand ma gandesc prin ce a trecut biata Easy, dar ma gandesc la viata mea, unde s-a intamplat imposibilul de mai multe ori si sunt sigura ca si la ea se va intampla, maine poimaine va veni la noi cu gura pana la urechi sa ne anunte minunea [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu-s in apele mele. Ma rog la DD sa-mi dea rabdare cand a veni nime-n drum asta, sa nu-i spun tot ce ma papa sa-i spun. Pot sa-i spun si frumos, fara sa ma zburlesc la el dar stiu ca nu se simte nici daca-i spun frumos asa ca mai bine tac ca numa ma enervez degeaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poca, gina, ce-i cu voi?

Nimic, doar că sunt obosită și nervoasă pe ai mei. Dar nu prea am chef de împărtășit...oricum plecăm sâmbătă, nu mai am răbdare să ne reunim cu tati și să fim iar o familie normală. A, și mă stresează gândul bagajelor și a drumului :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, musai să te aduni, ai nevoie de carnetul ăsta.

Cred ca nici cu 10 maturi si 2 aspiratoare nu (mai) reusesc sa ma adun.........

Asta e, o sa dau examenu' asta pana m-or invata toti examinatorii si s-or plictisi de mine si-or zice: ia-l, numai sa scapam de tine [:-)))]

Bine, acu' e de-abia a doua oara, asa ca........... mai am :D

 

Poca, starea ta cred ca se datoreaza in primul rand dorului de tati, stiu cum este :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...