Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

poate iti iese totusi. la mine functioneaza adrenalina. de obicei rezolv mai bine si cu sange rece situatiile in care is plina de adrenalina, situatii in care in mod normal fac pe mine de frica (de ex. nasterea). oare nu merge si la tine?

idem

Sunt extraordinar de productiva si eficienta in situatiile sub presiune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incerc de cateva zile sa prind o pisica cu coada rupta de la bloc sa o duc la dr si al meu se uita ca la nebuni la mine si ii e rusine de vecini...

:))))

 

Eu am avut o stare ff naspa vineri si sambata............ ieri am iesit mai mult si mai departe de cartier si a fost ok... si laptic mai mult. Azi iar acasa si laptic mai putin.

de unde stii cat laptic?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am facut ardei umpluti si sarmale,placinta cu iaurt ,am copt vinete si am desarat icre.Mai e tb sa fac icrele si salata de vinete.

Fi.miu la ora 23 a zis ca.i e foame,a ciugulit ceva si acum se chinuie ta.su sa.l adoarma .Si la 8 ne trezim sa mergem la coafor toti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sa va zic ceva .Azi am luat confirmarile si prieteni buni de.ai sotului au refuzat cu motive stupide.DAR fratele sotului a zis ca nu vine ca nu au bani. I.a zis sotul sa vina fara bani si s zis ca vine.Ma rog discutia a fost lunga.Ba ca vine doar la biserica si ne da bani ,ba ca nu are ca nu stiu ce cheltuieli au..Mi se pare halucinant. Adica vine o matusa de a lui si un var care nu prea au bani si asta face figuri.

ASA pb e ca la botezul baiatului am avut eu o cearta cu cumnatul ca se imbatase si nu voia sa stea la masa alocata si la alta.Si ne contram el ca de ce sa stea acolo unde il pun eu si in final i.am zis "fiindca asa am zis eu -sa stea unde.l pun".Rudele lui de fata i.au luat apararea lui si sotul meu n.a fost de fata. Si i s.a povestit versiunea lor.Acum sotul meu zice ca d.aia nu vrea sa vina la botez din cauza mea.Cumnatul meu e un dubios dar noi de acum 3 ani si pana acum am vorbit normal.

Voi ce parere aveti? Si cum s.o mai dreg in fata sotului? Pb e ca scarba de cumnata.miu a reusit acum 3 ani sa.mi umbreasca putin bucuria si vad ca si acum .

Eu nu ma simt vinovata cu nimic.Si sotu e cam suparat ca un frate are,parinti nu.Eu consider ca cumnatu daca nu ar fi avut bani,ar fi trebuit sa se imprumute si tot venea.In fine ei copii nu au dar fumeaza amandoi ca turcii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...