Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina..nu-ti fa griji cu examenul ca sigur o sa-l iei...depinde si de examinatorul care iti cade si de ce chef are...cand am dat eu a mai fost o fata cu mine in masina..dadea a 8-a oara si era pericol public..cand i-a zis sa puna frana si sa traga pe dreapta in spatele masinii lui, ea a accelerat si i-a spart stopul si cu toate astea i-a dat permisul;)) motivand ca in acea zi si-a picat cati era norma si ca nu ii poate pica pe toti......nu te descuraja, data viitoare sigur il vei lua;) si venim toate sa ne plimbi cu vrum-vrum;))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, te-as lua in brate si te-as pupa! [pup] [il]  daca te consoleaza, eu am luat a treia oara! [pk] nici nu mai voiam sa ma mai duc la examen! noroc cu tata care m-a tot batut la cap! asa ca....te voi bate la cap sa nu-ti pierzi speranta si sa te duci....pana-l iei!

si tot asa, daca teconsidera ca pana acum  consoleaza, politistii au un numar de candidati care trebuie sa-i pice...asa ca...considera pana acum te incadrai in acel procent. de acum te vei incadra in procentul de promovati! [pup] [pk]

Maddutz [pup] [:)]

Mesajul tau nu doar ca m-a consolat, dar........ m-a uns la inima chiar :)

Sotul meu la fel ca tine spune: il dai pana il iei. Bine, nu suna prea incurajator pentru mine insa, daca si tu l-ai luat din a treia incercare, sigur asa o sa fie si la mine [pk]

 

Daca nu aveam situatia asta cu mutatul la tara, meseria sotului si copiii, pe cuvantul meu daca as fi vrut permis, desi cred ca oricum nu as fi scapat de sot sa il iau [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, oi fi eu zaluda, da nici chiar asa sa-i dau carne, mai ales de oaie, unui prunc de 4 luni :))))

 

Easy, si mie imi vine sa ma altoiesc singura cateodata :))

 

Ai de capu meu ce ploua!

Unde ploua, vreau si eu ploaie, ca azi m-a copt soarele in cap pana la ora 12, cand mi-a venit randul [smulgpar]

 

Mai, eu nu stiu cat de zaluda esti, inca nu ti-am aflat granitele :))))

Oricum, sa stii ca aici mi-ai facut impresia asta de multe ori (apreciezi sinceritatea, nu? [soricel]  :D) si, cand am vorbit la telefon, initial am crezut ca nu esti tu, ca vocea pe care o auzeam nu se potrivea deloc cu Baby de pe forum [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina..nu-ti fa griji cu examenul ca sigur o sa-l iei...depinde si de examinatorul care iti cade si de ce chef are...cand am dat eu a mai fost o fata cu mine in masina..dadea a 8-a oara si era pericol public..cand i-a zis sa puna frana si sa traga pe dreapta in spatele masinii lui, ea a accelerat si i-a spart stopul si cu toate astea i-a dat permisul;)) motivand ca in acea zi si-a picat cati era norma si ca nu ii poate pica pe toti......nu te descuraja, data viitoare sigur il vei lua;) si venim toate sa ne plimbi cu vrum-vrum;))

Andra, am mai auzit de situatii similare in care permisul a fost acordat insa................ asta e, ce sa mai zic. Probabil, asa cum spui si cum a spus si Maddutz, inca nu-si facuse norma de picati pe ziua de azi [mariaj]

Nu mai spun ca elevul dinaintea mea, caruia i-am fost martora, a condus urat de tot, frane bruste, in curul masinilor, de doua ori eram m-am temut ca-l loveste pe al din fata, i-a murit si lui motorul si pe traseu, si la plecarea din rampa........... a ratat gararea cu spatele............ si i-a dat permisul [smulgpar]

 

Fata mea a stat 5 ore nemancata si nici macar nu a plans, e drept ca nici sora-mea nu o lasa.

 

Buna faza cu vrum vrum, numai ca imi trebuie autobuz sa va plimb pe toate :)))

Adevarule  ca trebuie sa-l iau, nu-mi pot dezamagi baiatul, deja i-am facut capul mare cu ore, permis, masina samd, cum ma vede ca ma imbrac, imi spune ca merg la politie sa-mi dea permisul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce, Gina, par normala la telefon? :)). In legatura cu zaludenia, cand sunt stresata sunt de-a dreptul agasanta, stiu. Si din pacate, in ultimii doi ani jumate am fost destul de prietena cu stresul. Din pacate, voi nu m-ati vazut si linistita. Sunt alt om. Ca sa sar la beregata trebuie sa ma enervezi foarte tare. Sper sa mai apuc si vremuri de-alea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o problemă cu sânul stâng. Ăla cu mult lapte. Ăla care din motive de neînțeles pentru mine nu îi place lui Andrei. E tare și mă doare către axilă. Și Andrei de-abia vrea să sugă din el. Pompa e la Cluj...După-masă am rugat-o pe Ana Maria să sugă că nu mai puteam și cu mâna nu pot mulge. Sper că la noapte să pape Andrei că de nu e bai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut mare noroc la examenul pt permis. M-a dus in linie dreapta. Singura chestie pe care mi-a cerut-o a fost sa schimb benzile. Si sa opresc pe pod, dar n-am pus botul. Eram 4 cursante in masina si eram ultimele. Politaiul era deja satul si plictisit. A zis ca ii e frica sa ne pice ca sarim pe el :)).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...