Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, nici la mine nu merge filmuletul. Am ipad si folosesc cand Safari, cand Chrome. Filmuletele pot sa le vad doar daca sunt cu link pe youtube pt ca imi deschide aplicatia de youtube separat.

 

Gina, imi pare rau de carnetul tau. Cred ca baiatul ala care a trecut a dat o spaga. Ba spui ca a facut multe greseli. Si eu ma inscriu in categoria celor care au luat carnetul a treia oara. Succes data viitoare!

 

Baby, ziceai ca mama e sfanta si treci peste orice pt ea. sunt de acord ca e sfanta, dar nu mi se mai pare asa daca din cauza ei iti distrugi familia. Eu m-am certat cu fostul dupa 6 ani de relatie din cauza "soacrei". Cand ne-am mutat impreuna aveam impresia ca stau cu ea, nu cu fecioru-su. Eu aflam ca nu am facut ciorba buna pe filiera maica-sa - maica-mea, pt ca el nu imi spunea niciodata, iar maica-sa abia astepta sa rada la maica-mea de ce (nu) faceam.

 

Iar apropo de "ai grija cui te plangi", eu incerc sa tin separat ce nu-mi place la barbatu-meu de ai mei si invers, tocmai din considerentul ca eu iert repede, dar ei poate nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danieel al meu a reusit sa-si prinda piciorul in zabrelele de la patut. [smulgpar] Vai ce urlete! [fri] Am paralizat cand l-am auzit din bucatarie. Gangurea frumos, vorbea cu jucariile si brusc urlete. Are aparatoare doar pe jumatate de patut, ca sa vada si el lumea, dar buneinteles ca a nimerit jumatatea fara aparatoare. Oare exista aparatoare gen plasa pe undeva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

Si la noi a fost o premiera azi noapte! Bb s-a trezit cu chef de plimbare. Eu, chiauna de somn, il plimbam prin casa pe la 4 dim, nu-i convenea daca ma asezam putin. E prima data de cand am nascut cand m-am simtit asa obosita.

 

Gina, o sa-i transmit surorii ca e tanara si frumoasa. In poza e matusa din dotare... :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, folosesc mysmartzone. E browserul de la cosmote.

 

Cocho, mama mea e un om normal. Nu se baga in viata altora. Nici macar intr-a mea. Nu da sfaturi necerute, nu se erijeaza in atotstiutoare, nu si-a criticat ginerele niciodata desi motive avea. Daca voi va dati mama la o parte cand va maritati e treaba voastra. Eu n-o sa fac asta indiferent ce barbat voi avea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, nu cred ca isi da cineva mama la o parte vreodata, indiferent cum ar fi. :) Vroiam sa spun numai ca fiecare sa judece n parte daca este cazul sa discute, sa puna niste limitari o parte sau alta si sa aiba grija ca familia lui sa ramana unita. Parintii sunt parinti toata viata si or sa-si iubeasca indiferent ce se intampla copilul, dar sotul e ales si ar fi bine sa nu strici casatoria doar pt un principiu... Na... Parerea mea. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...