Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 13


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fete, am uitat sa va spun. Azi e a doua zi fara tigara. Din proprie initiativa :)). In afara ca ma doare capul un pic si-s plangacioasa, n-am nimic.

Bravo, Baby! Hai că poți! Să știi că prima săptămână e cea mai grea! După e din ce în ce mai ușor. Dar pofta nu trece niciodată de tot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, nu cred ca isi da cineva mama la o parte vreodata, indiferent cum ar fi. :) Vroiam sa spun numai ca fiecare sa judece n parte daca este cazul sa discute, sa puna niste limitari o parte sau alta si sa aiba grija ca familia lui sa ramana unita. Parintii sunt parinti toata viata si or sa-si iubeasca indiferent ce se intampla copilul, dar sotul e ales si ar fi bine sa nu strici casatoria doar pt un principiu... Na... Parerea mea

Subscriu 100%; asta era si ideea la ce am scris eu; si mai cred cu tarie ca o mama daca vrea sa isi tina copilul aproape trebuie sa se puna bine cu perechea copilului ei; criticand si jignind sotul(sotia) copilului tau nu faci decat sa te dai singura la o parte ca mama.

 

Mama si soacra mea au inteles lucrul asta si acum mergem cu drag in ambele parti; si cum mie imi place ca sotul sa ma puna pe primul plan , ma gandesc logic ca si lui ii place sa se simta pe primul plan pentru mine; asta nu inseamna ca imi dau mama la o parte, ca nu o iubesc sau ca nu ma duc sa o vad; dar in orice exista niste limite , iar solutiile radicale nu au dus niciodata la nimic bun;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...