Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele, ati auzit vreuna de preoti cu har? in 2 zile am auzit din atatea parti de ma intreb daca nu e un semn...si eu nu sunt bisericoasa [batcap]  [batcap]

Da, am auzit, am si cunoscut unul, din pacate a murit acum 2-3 ani.

Te intrebi bine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună!

 

Vio, da, al meu regurciteaza foarte des si mult si mai ales de cateva zile cand tot vrra sa stea numau in fund, face abdomene sa se ridice, se enerveaza, ii dau mâinile mele, se trage si hop in fund si apoi tot se balangane si incordeaza si normal ca regurciteaza foarte mult. Nici nu stiu daca sa-l las sa stea in fund, mi se pare mult prea mic. Picioarele si le-a descoperit acum vreo 2 saptamani si de atunci se trezeste non stop ziua si noaptea si se trage de picioare. ..

Mai am una si cu biberonul, tot asa, de vreo 2 saptamani, pot sa i-l dau doar daca pune el manutele pe el, si si-l duce usot la gură, altfel. ..nu am nicio șansă, imi da cu mâinile peste biberon. Si a invatat sa si refuze si sa scuipe. E fitos rau, nu-i convine nimic, am mult de lucru cu el, acum si la masa.

alex, mie ortopeda mi-a spus ca de la 3l1/2 sa o pun in fund intre perne.

a mea singurica a inceput sa se ceara in fund, inainte sa o pun eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a mea regurgiteaza. oricand si la orice ora. daca nu, varsa [batcap]

cum a fost diagnosticat? numai pe baza faptului ca regurgiteaza sau i-ai facut si alte investigatii?

de trecut va trece cand va trece pe mancare solida. mai alaptezi sau esti pe lapte praf? (scuze, nu mai stiu)

 

la multi ani sarbatoritilor zile! [il] [il] [il] [il] [il]

...cresc puii nostri! [pk] [il] [flo2]

I-am facut eco cand avea o luna ca si atunci regurgita mult. si de atunci ...e la fel. bine, mai are si zile cand e mai ok, sta mai linistit, dar cand se rostogoleste, vomita mai mereu. chiar si dupa o ora de la masa [batcap] . Il alaptez exclusiv

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ms. De-aia nu-milace mie sa cumpar de pe net. Io tre sa pot pune mana.

Easy, in primul rand care dinti sa-i mai strice? :))). In al doilea rand, daca nesimtitul asta are impresia ca vine in weekend cand are el chef, dupa 2 saptamani, face testul si-l pune la pista in cluj, singur, tot cand vrea el, apoi se inseala amarnic. Va veni in zi lucratoare si o sa-l insotesc la posta ca sa vad cu ochisorii mei ce colet trimite. Il cred in stare de orice. Iar rezultatul tre sa vina si la mine si la el. Pt acelasi motiv, ca n-am incredere. Iar dupa ce vine rezultatul o sa afle cu stupoare ca e restant la pensia alimenara pe 4 luni. Am impresia ca de-aia s-a tras pe cur cat a putut. Ca sa nu dea nimic. Da o sa aiba o surpriza, ca vad ca deja ma ia de fraiera.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pft ortopezii ăștia și medicii în general, zici ca nu au făcut aceeași scoala.

Mie mi-a zis ca în niciun caz sa nu îl pun în fund, sprijinit de coloana, doar la 45 de grade. Aproape de 6 luni în fund. Articolele de pe net sprijină aceasta teorie, ba mai mult, spun sa nu ii punem în fund pana nu stam singur, adică nu intre perne.

 

Pe cine sa mai crezi?

 

Diana, Superbi copiii, iar fetita e belea. La ce ore faceți plaja? Il dai cu ceva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...