Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

Daca nu spunea Easy, eu nici nu vazusem juniorul in pat, asa chioara sunt (sau o fi de la bere?) [batcap] [:-)))]

Se joaca Matei pe mocheta aia? Ca avem si noi (abia-l nascusem pe Mihai si eu i-am laut mocheta de joaca :))), dar al meu o ignora, doar daca ne jucam impreuna ii place [batcap]

 

Gina, se juca cand era mic. Acum a trecut la alt nivel, cu zombie, chi-ul de foc si alte prostii la moda acum [batcap]  [batcap] [batcap]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

No, am citit cate ceva. Cele mai practice mi se par cele cu buzunar. Se pun linere si la astea? Si se spala cu tot cu partea exterioara, nu doar insertul, am inteles bine, nu?

Si mai am o curiozitate. Se decoloreaza in timp? Ca is frumoase si colorate, dar se si spala mult. Mie charlie banana imi trag cu ochiul, sunt bune? Folositi careva?

Nu se pune liner numai dacă vrei, la ale mele interiorul e din fleece. Se spală tot dar se usucă mai repede decât all in one că e pe bucăți. Nu mi s-au decolorat. Dacă vrei să nu speli de fiecare dată exteriorul îţi trebuie fitted cu cover. Coverul îl speli numai dacă se mânjeşte cu kk.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor! Multumim de urari [:)] !

Eu va citesc zilnic, dar pana sa apuc sa-mi dau cu parerea ...

Asaaa:

-votez pentru cuptorul electric;

-masina de tuns iarba avem tot bosch (nu stiu modelul exact, dar ma uit si-ti zic);

-scutece textile am vazut folosite de 2 frati (la grupul celalalt), adica vreo 3 ani si ceva si aratau inca foarte bine. Sunt tare haioase, dar inca nu m-am convins sa incep sa le folosesc;

-L a vomat [batcap] pana la 2 luni fix in fiecare dupa-amiaza, apoi s-a oprit. N-a fost vorba de reflux in cazul lui. Acum mai regurgiteaza cate o gurita mica, numai ziua, cand e foarte agitat.

 

Am inceput plaja, daca pot sa-i spun asa (si iata ca pot [:)] ). Asa de bine doarme L pe malul marii... (e drept ca-l "invatasem" sa doarma in zgomot de mare, valuri cu aplicatia de pe telefon [:-)))] ), iar sora-sa se joaca in nisip; la inceput i-a mai dat si lui cate o lopatica CU nisip [batcap] , acum vad ca s-a mai linistit. (teoria o stie foarte bine "noi trebuie sa-l protejam pe bebe, ca e cel mai mic", dar ii mai arunca o jucarie, il mai strange de picior/manuta etc).

Si o poza la 4 luni (respectiv 3 ani si o luna [:)] )

lucadc.png

Minunați, să îți trăiască!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

astazi bebele face 4 luni, multumim pt urari :*

vaccinul a fost amanat, asteptam sa vedem daca face varicela

voiam sa va intreb daca mai e vreun bebe care inca regurgiteaza. Vladut regurgiteaza destul de mult, in special cand sta pe burta. A fost diagnosticat cu reflux la 1 luna, dar ma intreb oare cand trece????

si ni regurgitam mult si nu pe burta.Mereu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioooo, am crezut ca e o papusa in pat, nu un baietel...dar stateau mainile prea natural curbate, am marit poza ca o babuta ce sunt...sa vad mai bine :))

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

eu nici nu vazusem galuska din pat! [pk]  ce maaaare e patul! [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

daca nesimtitul asta are impresia ca vine in weekend cand are el chef, dupa 2 saptamani, face testul si-l pune la pista in cluj, singur, tot cand vrea el, apoi se inseala amarnic. Va veni in zi lucratoare si o sa-l insotesc la posta ca sa vad cu ochisorii mei ce colet trimite.

 

 

Am vorbit cu ungurul. Incearca sa vina sambata. L-am intrebat daca-i cazul sa ma duc cu el la posta sa vad ce colet pune. Mamaaa, ce s-a crizat :)))))

Mai, tu una spui si alta faci..... pe cuvantul meu daca te (mai) inteleg [alcool]

Ce mai, esti politicianul ideal [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu ungurul. Incearca sa vina sambata. L-am intrebat daca-i cazul sa ma duc cu el la posta sa vad ce colet pune. Mamaaa, ce s-a crizat :)))))

Baby, e clar, am puteri supranaturale....sau poate am vorbit cu el...Doamne da sa ma pup....poate imi trimiti si mie preotii aia sa ma harazeasca mama....ce-as mai rade sa ma vad cu 5 plozi atarnati de fuste ...

 

Julia, hai sa facem haz de necaz, eu vreau sa fii tu, mama lui Pitzi, nu noua nevasta ciufuta ca lumea e rea.....eu sunt mai batrana, am descoperit de mult (pe pielea mea) cat rau poate sa iti faca asa zisii prieteni....si te doare si mai tare cand tradarea vine de la un apropiat....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...