Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

Fetelor cu "scutecit" , parca ma convingeti si pe mine usor usor :) plus ca sunt si frumoase sutecelele vazute...Si ma gandesc si eu ca Andika, pe caldurile astea parca merge dor in scutec si maiou/tricou.

 

Care puteti sa-mi ziceti cum e noaptea? Cat de des le schimbati? In cazul in care noaptea face doar pp?

Mabgandesc sa

Vezi ca creeaza dependenta  :)))

Eu noaptea folosesc ori Littlelamb fitted ori Totsbots nightowl si ne tine toata noaptea, nu il schimb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

.

Julie, tu esti o fata de milioane.... Nu merita sa te consumi doar dintr-atat. Data viitoare spui clar ce vrei. Si nu te mai bazezi decat pe sotul tau. Nimeni nu te ajuta (dezinteresat) .... Sau altfel spus in viata asta nimic nu e gratis.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' bineinteles ca cele mai dragute modele nu sunt disponibile in stoc. Grrr

New, bananele astea is ok si noaptea? Aduna pis mult?

Ce intrebari am:-)

 

Mes, eu incep ziua, pe calduri mari. Ca atunci e mai nasol pt curuletz. Si tot asa' daca-mi plac, trec pe ele, macar vara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' bineinteles ca cele mai dragute modele nu sunt disponibile in stoc. Grrr

New, bananele astea is ok si noaptea? Aduna pis mult?

Ce intrebari am:-)

 

Mes, eu incep ziua, pe calduri mari. Ca atunci e mai nasol pt curuletz. Si tot asa' daca-mi plac, trec pe ele, macar vara.

Io tocma' ce m-am consultat cu al meu si imi zice ca si lui ii par ca miros a chimicale astea de unica, dar el nu stia ca e si alternativa cu textile.

Si o sa incerc si eu. Ce nu stiu inca este cam de cate as avea nevoie :) mie mi s-au parut usoare alea de la tots bots. Ma mai uit si la banana :) si la LL si apoi ma decid.

La mine deocamdata e ok ca nu e cald rau ca in Ro, dar peste vreo luna ar fi bine sa le am :)

Tre sa mai citesc si eu o tura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca iese pozitiv ar trebui sa se oftice ca a pierdut sansa de a avea o familie frumoasa, de a-si creste baiatul.

Negativ...... ar trebui sa fie fericit ca a avut dreptate.

 

Eu cred ca isi doreste sa iasa pozitiv pentru ca se bucura in sinea lui ca are mostenitor, si baiat pe deasupra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...