Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

Io tocma' ce m-am consultat cu al meu si imi zice ca si lui ii par ca miros a chimicale astea de unica, dar el nu stia ca e si alternativa cu textile.

Si o sa incerc si eu. Ce nu stiu inca este cam de cate as avea nevoie :) mie mi s-au parut usoare alea de la tots bots. Ma mai uit si la banana :) si la LL si apoi ma decid.

La mine deocamdata e ok ca nu e cald rau ca in Ro, dar peste vreo luna ar fi bine sa le am :)

Tre sa mai citesc si eu o tura...

cum usoare? la gramaj?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cica am inceput si noi diversificarea .......ma rog, a fost doar o tentativa, ca nu vreau sa ma leg la cap de pe acum :))

Am desfacut o banana si i-o dadeam ca pe biberon....... mama mama, ce mai sugea si molfaia, presimt ca nu o sa am deloc problemele pe care le-am avut cu Mihai. A molfait putin, nici macar cat o lingurita plina, insa mi-a placut "interesul" ei pentru papa :)))

 

Iar Mihai bag mana in foc ca o sa pape cu mai multa pofta dupa ce incepe si ea sa pape. Cand ii dadeam ei banana era langa noi si, foarte atent si alert, tot repeta ca un papagal: nu-i da, e prea mica, e prea mica, Maiia papa lapte, pe urma:veau si eu banana, veau si eu, veau si eu [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum usoare? la gramaj?

Nuu:)) la utilizare, m-am uitat pe niste filmulete. Dar o sa.ma uit si la greutate, acuma ca mi-ai atras atentia.

Dar acum m-am uitat si la Banana si am vazut ca ideea aia cu elasticul ajustabil e mai interesanta, mai ales ca a mea miss n-are cine stie ce bulane :(

Am tema de cercetare in seara asta... noroc ca mica s-a pus la culcare devreme...

O sa.mai vin si eu cu intrebari...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cica am inceput si noi diversificarea .......ma rog, a fost doar o tentativa, ca nu vreau sa ma leg la cap de pe acum :))

Am desfacut o banana si i-o dadeam ca pe biberon....... mama mama, ce mai sugea si molfaia, presimt ca nu o sa am deloc problemele pe care le-am avut cu Mihai. A molfait putin, nici macar cat o lingurita plina, insa mi-a placut "interesul" ei pentru papa :)))

 

Iar Mihai bag mana in foc ca o sa pape cu mai multa pofta dupa ce incepe si ea sa pape. Cand ii dadeam ei banana era langa noi si, foarte atent si alert, tot repeta ca un papagal: nu-i da, e prea mica, e prea mica, Maiia papa lapte, pe urma:veau si eu banana, veau si eu, veau si eu [:-)))]

Gina sunteti asa de dragalasi voi! Pot sa repet si eu ca Mihai: vreau si eu, vreau si eu inca un bb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes, iti doresc din toata inima sa-l ai si pe al doilea [pup]

Nu e greu cu doi, dar e tare fain. Maria il urmareste si-l studiaza mereu, mai ales cand sta ridicata, Mihai e obiectul ei de studiu preferat :))

Abia astept sa-i vad pe amandoi jucandu-se pe afara :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nuu:)) la utilizare, m-am uitat pe niste filmulete. Dar o sa.ma uit si la greutate, acuma ca mi-ai atras atentia.

Dar acum m-am uitat si la Banana si am vazut ca ideea aia cu elasticul ajustabil e mai interesanta, mai ales ca a mea miss n-are cine stie ce bulane :(

Am tema de cercetare in seara asta... noroc ca mica s-a pus la culcare devreme...

O sa.mai vin si eu cu intrebari...

no. bine ca povestim, mie nu mi-a trecut prin cap ca ar fi filmulete cu asa ceva. ma pun la cautat:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes, iti doresc din toata inima sa-l ai si pe al doilea [pup]

Nu e greu cu doi, dar e tare fain. Maria il urmareste si-l studiaza mereu, mai ales cand sta ridicata, Mihai e obiectul ei de studiu preferat :))

Abia astept sa-i vad pe amandoi jucandu-se pe afara :)

Sa dea Domnul!

:) ei, acus trece vremea si o sa se ridice Mariuca in picioare si-atunci sa te tii!

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no. bine ca povestim, mie nu mi-a trecut prin cap ca ar fi filmulete cu asa ceva. ma pun la cautat:)

Sunt, sunt, iti dau si indicatii despre cum sa le speli, cu ce, etc..

Pe amazon apare la descrierea produsului ca totsbots e mai usor cu vreo 20 de gr decat charlie banana cel cu buzunar si insert 2 in 1.

De altfel se si lauda ca e mai slim...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele daca aveti pe cineva in uk, luati-va de pe site-urile de acolo, ca ajung mai ieftine. Eu tocmai am dat o comanda comuna cu mai multe fete de pe un grup de pe fb, de un pachet de 5 TotsBots Bamboozle+1 cover cu 35 lire de pe Tesco. Daca le luam de aici ajungeam aproape dublu. La cele 35 lire se adauga transportul, pt ca le trimite o tipa din UK in Ro. Am inteles ca-s minunate noaptea, tin f bine. Scuteceste vreo mamica din UK de aici? Mai punem de niste comenzi comune [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...