Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

Sunt, sunt, iti dau si indicatii despre cum sa le speli, cu ce, etc..

Pe amazon apare la descrierea produsului ca totsbots e mai usor cu vreo 20 de gr decat charlie banana cel cu buzunar si insert 2 in 1.

De altfel se si lauda ca e mai slim...

Totsbots easyfit? Ca night owl e baban :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

fetele daca aveti pe cineva in uk, luati-va de pe site-urile de acolo, ca ajung mai ieftine. Eu tocmai am dat o comanda comuna cu mai multe fete de pe un grup de pe fb, de un pachet de 5 TotsBots Bamboozle+1 cover cu 35 lire de pe Tesco. Daca le luam de aici ajungeam aproape dublu. La cele 35 lire se adauga transportul, pt ca le trimite o tipa din UK in Ro. Am inteles ca-s minunate noaptea, tin f bine. Scuteceste vreo mamica din UK de aici? Mai punem de niste comenzi comune [il]

Eu o să mă întorc peste vreo lună...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele daca aveti pe cineva in uk, luati-va de pe site-urile de acolo, ca ajung mai ieftine. Eu tocmai am dat o comanda comuna cu mai multe fete de pe un grup de pe fb, de un pachet de 5 TotsBots Bamboozle+1 cover cu 35 lire de pe Tesco. Daca le luam de aici ajungeam aproape dublu. La cele 35 lire se adauga transportul, pt ca le trimite o tipa din UK in Ro. Am inteles ca-s minunate noaptea, tin f bine. Scuteceste vreo mamica din UK de aici? Mai punem de niste comenzi comune [il]

Hop si eu:D...daca vreti si aveti incredere:D...eu prin uk vietuiesc si va pot ajuta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cu scuteceala, lamuriti-ma cu kk asta, va rog eu. [:-)))] imi plac de mor scutecele colorate, dar nu ma incumet sa iau din cauza de kk dens si lipicios care nu cade de pe scutec. Imi puteti spune cum faceti cu kk? Cat cade, cat ramane pe scutec? Apoi il puneti in galeata aia cu scutece murdare plin de kk asa? Si sta acolo pana la 3 zile cum am citit? [fri] cand ridicati capacul la galeata nu e bomba chimica?

 

Eu as lua scutece numai pentru pis, dar din pacate nu stie sa spuna bebe cand il trece de kk sa ii pun pampers. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu dati cu pietre, dar eu nu folosesc scutece textile...cel mic nu e alergic la pampers asa ca ma multumesc cu ele, iar la cat kk am spalat dupa cel mare care era ori e constipat ori cu diaree...abia asteptam sa arunc pampersul nu sa ma apuc de spalatul lor...dar daca va decideti sa puneti comanda vi le trimit cu tot dragul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cu scuteceala, lamuriti-ma cu kk asta, va rog eu. [:-)))] imi plac de mor scutecele colorate, dar nu ma incumet sa iau din cauza de kk dens si lipicios care nu cade de pe scutec. Imi puteti spune cum faceti cu kk? Cat cade, cat ramane pe scutec? Apoi il puneti in galeata aia cu scutece murdare plin de kk asa? Si sta acolo pana la 3 zile cum am citit? [fri] cand ridicati capacul la galeata nu e bomba chimica?

 

Eu as lua scutece numai pentru pis, dar din pacate nu stie sa spuna bebe cand il trece de kk sa ii pun pampers. [batcap]

Eu spăl în mare la chiuvetă (fără săpun, doar cât să se spele partea mai solidă) și apoi le las intr-un lighean plin cu apă. Nu miroase. Dar spăl zilnic, nu îmi ajung scutecele pentru trei zile :) Acuma îţi dai seama cum e să speli kk, dar eu nu sunt greţoasă din fire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...