Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

In alta ordine de idei, noi ne-am luat sistem de purtare Bumbo pt dupa 6 luni, dar am facut proba si a si adormit gargaricul meu.

 

 

Iar bonus va prezint ce obisnuieste sa faca micul meu terorist fomist cand prinde o bucata de piele si-i e foame (plus fata pe care o face cand il cert ca ma tzocaie)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aida, si crezi ca-l mai poti cara in carca dupa 6 luni? Eu ma indoiesc serios [alcool]

Adica urmele alea sunt lasate de el? OMG [fal] 

 

Ultima poza e grozava, parca ar zice: de-aia nu mai pot eu, tot ce vreau fac [:-)))] , tu zici, tu auzi [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Bebele meu a devenit mai violent de doua zile. [alcool] Am luat la pumni peste ochi si am fost trasa de par cat nu am fost toata viata. [smulgpar] cand il tin in brate sau stau langa el intinsa primesc non-stop bataie. Sper sa nu lase si urme pe fata. Par smuls deja am o groaza.

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Andrei cu mine nu are treaba, in schimb pe tata-so il bate in fiecare dimineata,il zgarie, ii baga degetele in ochi, incearca sa-l traga de par da nu are de ce( ca nu are par) [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain e, Aida! Vad ca si pe tine te pedepseste fizic bebicul tau. [batcap]

Gina, am parul strans in coada, dar nu comteaza. [:-)))] ma apuca din fata de mot si apoi da din maini pana imi strica toata coada si ramane cu par in mana. Ma chinui de mama focului sa il scot din manuta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa...si al meu ma cotonogeste. Ma palmuieste, baga degetele-n ochi, ma prinde de nas, smulge par...dar cel mai rau doare cand se joaca cu sfarcul, in sensul ca il prinddde cu manuta, il framanta cu unchiutele si vrea sa-l bage-n gura ca pe jucarii. Si doareeeee, mama, mama! dar strang din dinti, ca fata lui din momentele alea e de milioane. Isi deschide ciocul ca randunica si-si incordeaza buzele schitand un mic zambet. Imi vine sa il mananc pe paine cu unt [il] [il] [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...