Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri am iesit si eu cu Andi in boba (la noi cand ploua se face mult noroi din cauza unor masini care parcheaza pe ceea ce era candva un spatiu verde) si la un moment dat a adormit. Si dormea atat de bine, ca-mi era mila sa-l trezesc cand am ajuns acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, noi ne-am luat sistem de purtare Bumbo pt dupa 6 luni, dar am facut proba si a si adormit gargaricul meu.

 

 

Iar bonus va prezint ce obisnuieste sa faca micul meu terorist fomist cand prinde o bucata de piele si-i e foame (plus fata pe care o face cand il cert ca ma tzocaie)

cum spuneam...bebe sumo  [pk]  sau bebe michelin! vai dulce e! [il]  ce cute dragute are! [il] si ce frumos doarme el la pieptul mamii! [pk]

vad ca e suficient de sugestiv atunci cand ii este foame! [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa...si al meu ma cotonogeste. Ma palmuieste, baga degetele-n ochi, ma prinde de nas, smulge par...dar cel mai rau doare cand se joaca cu sfarcul, in sensul ca il prinddde cu manuta, il framanta cu unchiutele si vrea sa-l bage-n gura ca pe jucarii. Si doareeeee, mama, mama! dar strang din dinti, ca fata lui din momentele alea e de milioane. Isi deschide ciocul ca randunica si-si incordeaza buzele schitand un mic zambet. Imi vine sa il mananc pe paine cu unt [il] [il] [il] [il]

la cat ii de dodolot, nu mai ai nevoie si de unt! merge numai cu paine! [soricel]

vai ce l-as mai smotoci!

balerina mea e o finuta...nu ma trage nici macar de par, cu toate ca are de unde [pk]

in schimb...are par de-al meu peste tot [batcap] a inceput sa-mi cada groaznic, si mie, parul [batcap]  de ce mi-era teama n-am scapat... [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby , baby , baby ...BAD BAD Girl , nu ai putea tu sa fii cuminte ... Offfff , sâmbăta poate da mana Aglaia si spui prostii !!! Cuminte o zi , ce spui ?

 

Cu scutecele textile , cah , cah , cah , nasa mea este înnebunită cu ele , nu înțeleg , Muncești mult mai mult , consumi apa , curent , detergenți speciali ... Eu am o problema cu kk , pentru mine înseamnă microbi , iar Andrei face moale si nu stiu cum sa arunc mai repede scutecul ... Eu in tara iau de la Huggies si aproape nu miros a chimicale .

 

Revin , Baby , Baby , Baby , te rooooog sa fii cuminte mâine , o zi , așteaptă sa vezi cum derulează lucrurile , poti strica ceva ce ar fi bun , eu sper mult a o înduplecare a lui . Bea o tuiculita inainte de întâlnire sa te mai moleseasca .El se așteaptă sa o găsească pe înțepata Baby , tu surprinde-l cu matura Baby ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi plecam luni la mare , cam am emoții :(

 

Alex bine ai ajuns in Danemarca , imi pare rau ca nu ne-am întâlnit :( pe de alta parte ... Discrepanta , eu balena esuata , tu sălbatura , hmmm

 

Vio , foarte frumos !

 

Cand începem sa vorbim de diversificare , cum începem , cum facem ... Eu sunt confuza ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...