Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poca multu de raspuns. Si mie-mi fac cu ochiul LL. Al meu nu se irita, n-avem (inca) probleme cu pielicica.

 

Gina acum sufăr ca n-am fost prevazatoare. Am un bar la vreo 2 case distanta, ce-ar fi sa ma amestec printre bărbați pe acolo, sa cer hotarata o bere? :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa, fetelor, daca ati sti cat va invidiez ca bbii vostri vor purtati :) A mea nu vrea si pace, orice as incerca...

Poate se mai inmoaie cand o mai creste, ca deja vrea la verticala, sa vada ea lumea. Dar cum zice Andika, la un mom dat incepe sa-si balangane capul precum cateii aia (ce m-am amuzat, ca fix imaginea aia o aveam si eu).

 

Despre scutecele textile/lavabile, cred ca o sa incerc cand o fi mai maricica, in vederea potty training, ca am inteles ca e important ca bbii sa simta cand au ceva in scutec, ca asa pot sa constientizeze cat de cat sebzatiile si sa le asocieze cu pp kk :) La alea de unica, nici vorba...

 

Aaa si voiam sa va laud bbii vazuti in poze!

Si bb de Stefi, super colacul, ma tenteaza, ca am cada :) Anul teecut nu aveam...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu-s purtati de mici, cred ca e greu sa-i obisnuiesti ulterior cu sisteme de purtare. Eu am facut tot posibilul sa-l obisnuiesc atat cu sistem de purtare cat si in carucior. Azi de ex cum a fost noroi pe afara, am iesit cu boba.

Andika, imi place wrapul tau la nebunie. Am mai cunoscut o mamica cu wrap ca al tau, tot unguroaica.

 

Scutece textile eu am un singur fel - de la Charlie Banana (sunt one size, cu buzunar) si sunt multumita de ele. Lui Andi i-au lasat urme la inceput pana am reusit sa le reglez la marimea potrivita. Acum stau perfect. Nu stiu alte marci cum sunt. Le-am ales pe astea pt ca-s mai putin voluminoase fata de alte scutece textile si pt ca aveau review-uri bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...