Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 14


Recommended Posts

Nu-i de iesit in parc ca imediat ploua iar. O sa ma apuc de curatenie da n-am niciun chef. Parca-s batuta.

si la noi sta sa ploua, dar azi m-am imbracat de plaja tricou si pantaloni scurti, poate poate sa gandeste si soarele sa apara

 

daca Aris statea in sling luati umbrela si plecati la plimbare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 736
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Meey mama.......... nu stiu cum rezisti [fal] [flo2]

A mea doarme bustean noaptea, se trezeste o data (azinoapte doar la 3 .40 , apoi la 7 dimineata), maxim de doua ori pe noapte. Cand va aud de bebei care nu dorm noaptea......... mi se zbarleste parul [fri] [zirea]

 

Azinoaptea am visat ca faceam gogosi [pofticios] ............. si parca as vrea sa dovedesc faptul ca visele se pot implini [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey, io cred ca-i bun si pt legume. Da n-ai prospectul sa vezi daca nu scrie?

nu am nici macar aparatul da prospectul [:-)))] [:-)))] [:-)))]

am comandat unul de pe tocmai de vreo saptamana, da nu a mai ajuns la mine...cale lunga de la Bucuresti pana aici [alcool] [alcool] [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce face omul cand nu are treaba? Isi cumpara masina de tuns iarba [smulgpar] ...... adica vreau sa iau si, cum nu stiu nimic despre ele, m-am apucat sa citesc topicuri dedicate [batcap]

Cand o veni sotul acasa o sa ma boscorodeasca, pentru ca el voia cu acumulator, eu vreau cu fir, dar ii spun ca mi-am luat ondulator de par [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intreb si eu o prostie storcatorul de fructe e bun si pentru legume?

nu stiu daca ti s-a raspuns.

raspunsul este da. sau, in principiu da, probabil depinde si de aparat. la al meu se poate.

eu bag in storcator: telina, morcovi, sfecla, patrunjel, albitura, varza. dar poti face din orice alte legume...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey mama.......... nu stiu cum rezisti [fal] [flo2]

 

m-am obisnuit, acum se pare ca nu mai pot dormii nici cand doarme piciul, sau daca dorm 2 ore/noapte sunt super fresh, bine ca mai sunt zile in care parca am piciorele de guma da trec

 

Azinoaptea am visat ca faceam gogosi [pofticios] ............. si parca as vrea sa dovedesc faptul ca visele se pot implini [:-)))]

gogosi , eu urmez pasi simplii [:)] merg la Lidl si iau 2 cu ciocolata si 2 cu fructe

singurul ''dulce '' care imi iese e tiramisu, in rest am facut o data placinta cu mere, scria in reteta faina cat cuprinde la mine a cuprins cam o juma de kil [:-)))] [:-)))] , binenteles ca a iesit beton, no de atunci las pe alti care se pricep

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...