Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Baby, sper sa nu te plimbi degeaba!

 

Fetelor, ati luat careva colac babyswimmer? Voiam sa iau si eu ca mi se parea fun sa il bag pe bb in cada, sa pluteasca, dar sunt cam scumpe. Aveti? Merita sa dau banii pe el?

 

Andika, nu ii faci o poza sa il vedem si noi cu curu mare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

poca nu se intelege cu socrii sau ce? de ce ii urati bafta si nervi? n-am fost pe faza.

poca, nu te intelegi cu socrii?

Mă înțeleg în mare :) Dar pragul de toleranţă e în jur de o săptămână, după deja fac cu nervii, iar acum o să stăm o lună cică! Deja de aseară m-am enervat. Soacră-mea voia ca Ana Maria să doarmă cu ea, ceea ce ar fi absolut ok dacă ar vrea și Ana Maria. Dar ea nu vroia și ca sa o convingă îi zice că trebuie să doarmă cu ea că in camera în care dirmim noi e îngust patul și nu este loc decât pentru mami, tati și Andrei. Mi-a venit să fac cu nervii, fata mea chiar e sensibilă la tema asta și mereu încerc să îi explic că deși avem și pe Andrei noi o iubim la fel de mult și nimic nu s-a schimbat. Și vine cucoana și îi zice ca pentru ea nu este loc. Evident că copilul a dormit cu noi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

Baby, ma bucur ca a mers bine prima intalnire..cine stie, poate se rezolva lucrurile sa fie bine si pt Aris si pt tine!

Poca, sa stii ca ma gandeam la tine cu trenul si cu masina ieri, bine c-ati ajuns cu bine

Andika, bravo pt prima noapte! Eu chiar dc aveam vreun gand cu scutece textile, mi-a trecut - incerc s-o invat pe cea mare la olita si am spalat caca...pfffft.

 

Ma enerveaza alaptatul, parca nu-i mai ajunge celui mic. Am inceput si noaptea (ultima tura, spre dimineata) sa-i fac supliment, altfel ma trezeste din ora in ora. Iar in timpul zilei ii dau san de cate ori vrea (cam din 2 in 2 ore), da tot mai trebuie si supliment o data la 2 mese.... iar intr-o ziam facut pauza aproape 12 ore, sa vad dc ma dor sanii sau se umplu mai tare - nimic :(

 

asta e, cat o fi ii dau, macar de sete sa bea.

in alta ordine de idei de azi ma apuc de sport, e un program f intens care se numeste Insanity. O sa-mi iasa ochii din cap da nu ma mai suport! Partea misto e ca se vad rezultate in 2 saptamani, asta ar tb sa ma motiveze. Dc vreti, e un grup pe fb care se numeste Insanity for girls and mums, gasiti acolo linkurile catre exercitii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...