Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Binenteles ca nu-i gata toata treaba. Transferul de la cluj s-a facut numai electronic. Ca sa vina si alocatiile lui Ale si Bogdan trebuie sa asteptam hartiile de la cluj si cand vin, sa ma duc sa se reconstituie dosarul. Trebuie sa duc din nou toate actele copiilor. Birocratie cat casa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arry, seamana mamele noastre...Eu i-amnzis ca m-am maritat ca sa am familie...si nu renunt la sot, cu riscul de a se supara ea (parerea mea ca nu a avut niciodata de ce sa se supere, dar, na, oameni diferiti, sentimente diferite...) A fist imbufnata o vreme, pe urma si-a dat seama ca mai bine cooperam decat sa fim certate. Si eu la fel, si sotul. Acum e drept ca suntem si f departe, dar atitudinea e total diferita. Mama a si fist obisnuita cu mine tot timpul. Mie mi-e greu acum, ca e singura, dar nu am cum sa ma duc sa stau cu ea, am familie, nu pot sa neferucesc pe unii in folosul celorlalti. Parintii de-aia sunt facuti, sa inteleaga, ca ei au minte mai multa si experienta de viata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arry, seamana mamele noastre...Eu i-amnzis ca m-am maritat ca sa am familie...si nu renunt la sot, cu riscul de a se supara ea (parerea mea ca nu a avut niciodata de ce sa se supere, dar, na, oameni diferiti, sentimente diferite...) A fist imbufnata o vreme, pe urma si-a dat seama ca mai bine cooperam decat sa fim certate. Si eu la fel, si sotul. Acum e drept ca suntem si f departe, dar atitudinea e total diferita. Mama a si fist obisnuita cu mine tot timpul. Mie mi-e greu acum, ca e singura, dar nu am cum sa ma duc sa stau cu ea, am familie, nu pot sa neferucesc pe unii in folosul celorlalti. Parintii de-aia sunt facuti, sa inteleaga, ca ei au minte mai multa si experienta de viata...

 

Ce diferenta fata de mama, care nu vine la mine nici rugata, sa nu ne deranjeze...In schimb are de tras cu frate-meu si cu cumnata-mea iar eu cu soacra.....deci lumea e la fel peste tot, cu mici exceptii..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata..

 

Didinela, si tu esti vreo silfida care vrea sa ajunga skinny?

Daca reusesti ce ti-ai propus imi fac si eu cont pe fcbk sa ma abonez.

 

Easy, am 68 kile la 1.68 da ma simt bine pe la 56. Cand am ramas gravida aveam 59. Ce ma deranjeaza acuma (pe langa kilele in plus) e ca e carnea netonifiata, atarna aiurea...nu-mi place. Si nici n-am haine, de cand am nascut umblu in 2 rochii si o fusta de blugi, singurele care ma incap. Si de-al naibii nici nu cumpar alte haine :)

 

Cauta insanity pe you tube sa vezi cum e.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes, cotat ca se aseamănă. Și mama e departe. Și ea a fost învățată cu mine (am locuit împreuna pana am avut eu 27 ani). Sper sa înțeleagă și a mea pana la urma.

 

Am vb cu mamaia so i-a zis ca o sa vina sa închirieze ceva sa îl aducă pe alta micu la mare și sa ma vadă pe mine și bb.

 

Sa vad cum o împac cu soțul.

 

Dar "abia aștept" sa îmi iau reproșuri și doza de manipulare prin vina ca am făcut-o sa sufere iară

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...