Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Arrrya, nici nu imi inchipui ce e in sufletul tau, dar sunt de acord cu Baby. Cred ca mama ta ti-a prins punctul sensibil si apasa mereu pe el. Tu gandeste-te la tine si cumte simti cel mai mult: mama, sotie sau fiica? Nu exista raspuns bun sau rau, dar asa poti sa-ti dai seama de prioritatile tale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, ai nevoie de o doza de inconstienta. Sau de nebunie. Nici nu stiu cum sa-i spun. Am spus ca eu sunt o optimista incurabila. Nu intotdeauna mi-a folosit dar m-a ajutat sa trec peste depresie. O sa fie bine. Cumva, nu stiu cum, dar o sa fie bine. Uite cum sper ca proasta sa ma impac cu csabi. Iar omul are o alta relatie. Dar nu ma pot abtine. Si asta ma face sa-mi fac vise, planuri si sa nu pic in depresie. Poate nu mi s-or implini planurile si visele dar eu tot mi le fac. Cat timp am renuntat si mi-am spus ca noi n-o sa mai fim impreuna niciodata am fost varza. Poate nu-s realista. Dar daca asta imi face bine, de ce naiba as fi realista? Da-i creierului imboldul sa-ti trimita ganduri pozitive. Chinezii au o vorba:"ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea indeplini"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, ai nevoie de o doza de inconstienta. Sau de nebunie. Nici nu stiu cum sa-i spun. Am spus ca eu sunt o optimista incurabila. Nu intotdeauna mi-a folosit dar m-a ajutat sa trec peste depresie. O sa fie bine. Cumva, nu stiu cum, dar o sa fie bine. Uite cum sper ca proasta sa ma impac cu csabi. Iar omul are o alta relatie. Dar nu ma pot abtine. Si asta ma face sa-mi fac vise, planuri si sa nu pic in depresie. Poate nu mi s-or implini planurile si visele dar eu tot mi le fac. Cat timp am renuntat si mi-am spus ca noi n-o sa mai fim impreuna niciodata am fost varza. Poate nu-s realista. Dar daca asta imi face bine, de ce naiba as fi realista? Da-i creierului imboldul sa-ti trimita ganduri pozitive. Chinezii au o vorba:"ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea indeplini"

Baby, persoana obsedata de control si inconstienta nu am intalnit....nici macar nu m-=am imbatat in viata mea, de teama ce se intampla cu mine dupa ce ma imbat, daca sunt toti beti si cine stie ce ni se intampla tuturor....asta am uitat sa spun la psiholog...de fapt nu m-a intrebat,ac eu sunt f sincera (de cele mai multe ori :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, meniul a fost 50 de euro. Ca sa sw acopere cheltuielile era suficient ca fiecare cuplu sa dea 600 lei. In fine, eu cred ca au fost cateva mese unde nu s.au acoperit meniurile (cei adusi de nasi). Au dat bani pe dedicatii la lautari, si probabil ca la masa au mai dat praful de pe toba. Pfff, eu nici macar n.am vrut lautari. Singurii lautari care.mi plac aunt ce din taraful din Clejani. O ador pe Clejanca aia grasuna, imi inspira voie buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...