Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Cochonel, pai e ușor de răspuns, mama, soție, soră, fiică.

Dar tot nu mi se pare logic sa nu putem fi o familie normala cu toții? Am ajuns sa fiu sătulă de discutat despre sentimente și iubire și etc și sa îmi doresc sa fim o familie care vorbesc numai rahaturi easy, eu care pe timpuri ma dădeam profundă și voiam exact inversul. E obositor. Oricum, sunt sfâșiată pe dinăuntru, ma ajuta numai sa am mintea ocupată, stau pe tel, citesc diverse, ma joc cu bb.

 

Julia: sărăcuta de ea, îmi dau seama ce a fost în sufletul tău. Adevărul e ca al meu nici la terasa sa beau o bere cu tati nu sta, trebuie plimbat în brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, meniul a fost 50 de euro. Ca sa sw acopere cheltuielile era suficient ca fiecare cuplu sa dea 600 lei. In fine, eu cred ca au fost cateva mese unde nu s.au acoperit meniurile (cei adusi de nasi). Au dat bani pe dedicatii la lautari, si probabil ca la masa au mai dat praful de pe toba. Pfff, eu nici macar n.am vrut lautari. Singurii lautari care.mi plac aunt ce din taraful din Clejani. O ador pe Clejanca aia grasuna, imi inspira voie buna.

Dar nasilor le=ai spus ca nici macar nu ti-ai acoperit costurile? Sau acum aveti ambasadele retrase si nu vorbiti? offff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, stiu ai ei. Ne.au intrebat asa ca le.am spus. Nasu ar fi trebuit sa nu se imbete si sa fuga la culcare pe sezlong, ci sa stea langa fina.su. Pff ce fiasco total.

Nasa e cea suparata. Eu mi.am cerut scuze de n ori. Daca vrea sa stea suparata asa, n.are decat, eu nu ma apuc de facut matanii, am gresit intradevar, dar pana la urma am plans pt copilul meu. Ce sa fac daca.s nebuna?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre cumnata ta.............

si nu imi doream decat o viata normala, cu o tarla de copii alergand printre picioarele noastre batandu-se pe un codru de paine si un ou ochi si noi in jurul lor barfind vrute si nevrute....fiecare vizita e un chin, mama tanjeste dupa nepoata pe care o are dar nu o vede si dupa nepotii din partea mea pe care nu ii are....frate-meu nu se amesteca pt ca stie ce nebuna are in casa si daca ajungem sa vociferam probabil ajung la divort....etc....iar de nebuna ce e cumnata-mea, ca spune ca se baloneaza copilul, copilul urla de foame si ea nu ii da sa manance.....e foarte mare gradina Domnului, dar dar parca tot inegal sunt impartite....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt necajita ca Tudor nu mananca cum trebuie, are 5440...am inceput sa ii dau mai des lp dar asa greu mananca...azi ma duc la un alt pediatru cu el sa vedem ce si cum.

 

Didi, deja te-ai apucat de sport? e ok pt operatie? Shaun e destul de solicitant.

 

Arrya, eu nu inteleg de ce atatea discutii....e foarte simplu sa va puneti de comun acord cu totii la o perioada, daca mama nu e de acord e pb ei, acum tu ai o familie si alte prioritati...Eu nu am astfel de pb nici cu mama si nici cu soacra, e drept ca stam la 400 km de fiecare si e greu sa ajunga pana aici.

 

Alex, s-au spus multe pe aici si nu are sens sa mai repet si eu, dar incearca si tratamentul medicamentos, trebuie sa iesi din starea asta si daca altfel nu se poate nu ai ce face. Eu am o prietena care inca e in depresie si a trecut mai bine de un an de la nastere, inca nu doarme noptile desi copilul doarme, asa ca nu e de joaca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem un colacel gen babyswimmer. Nu este originam dar seamana foarte mult. Iusty este innebunit dupa el. Il punem in cada cam o data pe saptamana si il lasam cam 20 min. Mi se pare cam traumatizant colacul ala strans in jurul gatului, am emotii cand i-l pun, insa pe el nu il deranjeaza, nu vocifereaza. Este nebunie curata in cada dupa aceea-balaceala si stropi peste tot prin baie. Apoi evident urlete cand il scot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...