Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Avem si continare. Pe cand sa ma apuc de tradus, certificatul nu-i. Il lasasem langa geanta mea. Dupa 10 min disperate se trezeste soacra ca il pusese cu actele lor  [batcap]

Sotul poate scapa,da soacra in curind si-o ia. Azi am iesit cu Andrei si sotul la piata, Ana Maria a ramas cu ea. Cand ne-am intors am sunat ca nebunii, nimeni nu deschidea. Sunam la tel, telefonul se aude sunind din casa. Nu va zic ce ne-am panicat. Intr-un final decidem sa verificam in parc. Acolo erau. Fara sa zica nimic, fara.... [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, chiar crezi ca era cazul sa filozofezi pe seama mea la postarea aia cu "rabdarea" de pe fb? . Te-ai gandit ca poate e postata pt cineva caruia ma chinui sa-i dovedesc ceva iar comentariile tale cam fac sa fie "munca in zadar"? Pai eu ii spun omului ca m-am schimbat, ca nu mai atac, etc, postez si pe fb special pt el, si vii tu si dai de gard cu toata munca mea de convingere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nah ca reusesc si eu sa scriu ceva...

 

Baby ma bucur mult pt faptul ca C s-a desteptat. Cand am citit mesajul tau mi-au dat lacrumile. Ma bucur si ca ti-au intrat banii :))

 

Arrya imi para tare sa aud ca situatia e atat de grava. Tu care si-asa ai probleme cu alaptatul, scenele de genul asta nu te ajuta deloc.

In toata povestea ta eu vad o mama care se cearta cu fiica ei adolescenta. Doar ca aici tu esti mama, iar mama ta e adolescenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, Baby, nu m-am gandit ca e pentru cineva anume, altfel ma abtineam, desi, odata facuta publica o poza, idee, afirmatie, te poti astepta la orice.

Uite, pentru ca tot faci eforturi sa te schimbi si sa-i dovedesti asta, dupa aparitia mea trebuia sa-ti sustii cu si mai multa tarie afirmatia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de 3 zile n-am mai fost in stare de nimic. Am facut o minunata otita, cu dureri groaznice, si abia maine ajung la ORL, azi n-am prins programare. Am luat-o razna de durere, iar Micu mi-a mai si scapat cateva scatoalce ( de fapt erau simple atingeri) la ureche in timp ce ne jucam. Noroc cu sotul care cat a stat acasa a stat numai cu el in brate, doar mi-l dadea la alaptat.

Dupa remedii babesti gen saculeti cu sare incalzita, tincura de propolis, ulei caldut, plus niste picaturi de Otocalm si cateva analgezice, azi ma simt ceva mai bine....Bine ca ma duc la ORL cand boala deja trece....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...