Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Bujor, postarea mea a sugerat ca daca imi tineam gura cand trebuia nu as fi ajuns sa regret anumite chestii. Iar cand cineva dintre prietenii jei (eu nu am necunoscuti in lista) spune ca n-ar fi asa sigur si dup-aia rade, omul asta, care e in garda in privinta mea, se gandeste ca am comis-o iar. Cu altii, daca cinva din lista mea stie ca de fapt eu nu mi-am invatat lectia. Nu acel "esti sigura?" A fost baiul, ci acel " n-as fi asa sigura" urmata de ras
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby, repet: asa se poate intampla cand totul se face public. In rest........ prefer sa ma abtin de la comentarii :)

gina, cserge nu se tunde. blana o protejeaza si de cald si de frig.

pana la urma ce masina de tuns iarba ti-ai luat?

Pe bune? Ce rasa spuneai ca e?

Makita http://www.dedeman.ro/ro/gradina/utilaje-pentru-gradina-si-accesorii/masini-pentru-intretinerea-gazonului/masini-de-tuns-gazonul-cu-motor-electric/masina-de-tuns-gazon-electrica-elm3710.html

Oricum, dupa ce am folosit-o vreo ora, am ajuns la o concluzie inteleapta: cea mai buna masina de tuns iarba este....... barbatul :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Micutul meu s-a intors azi pe burtica pt prima data. A reusit din doua miscari. Apoi a ramas si el surprins de ce-a reusit si putin incurcat de situatie, ca lui nu-i place pe burta.

A mea lenesa nu vrea sa se intoarca, adica nu are initiativa, ca altfel trage de ea, daca o "ajut" un pic dintr-o parte.

In schimb trage tare sa se ridice in fundic, mai ales cand o pun in carucior sau in scoica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, repet: asa se poate intampla cand totul se face public. In rest........ prefer sa ma abtin de la comentarii :)

Pe bune? Ce rasa spuneai ca e?

Makita http://www.dedeman.ro/ro/gradina/utilaje-pentru-gradina-si-accesorii/masini-pentru-intretinerea-gazonului/masini-de-tuns-gazonul-cu-motor-electric/masina-de-tuns-gazon-electrica-elm3710.html

Oricum, dupa ce am folosit-o vreo ora, am ajuns la o concluzie inteleapta: cea mai buna masina de tuns iarba este....... barbatul :)))

komondor e rasa.

mie imi place sa tund iarba. daca n-ar trebui golit colectorul ala, as tunde-o si la vecini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bujor, nu stiu cat am fost de coerenta, ca maraia micul. Deci. De 3 luni sunt numai lapte si miere. Ii trimit mail in care imi recunosc partea de vina. Ii spun ca m-am schimbat. Incerc sa nu-i sar de gat desi uneori ma tenteaza. Omul e in garda. In ultimii 2 ani am stat agatata de gatul lui ca un buldog. Ii e greu sa creada ca m-am schimbat. E atent la postarile mele de pe fb pt ca stie ca unele-s pt el. No, dupa ce a vazut el ca de 3 luni mari si lat nu l-am mai muscat, a inceput sa vorbeasca cu mine. Sa-mi raspunda la mesaje. Cand pac, la o postare despre care a stiut ca-i dedicatie pt el, am doua comentarii: "esti sigura ca ti-ai invatat lectia?". Asta nu mi s-a parut mare branza. Parea ca vine de la o prietena care imi cunoaste povestea. Apoi pica bomba:"eu n-as fi asa sigura" dupa care se rade bine. In consecinta, am primit urmatorul mesaj: "vezi ca tw dau de gol prietenele".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, însănătoșire grabnică!

 

New și V s-a întors pt prima data ieri pe zi, iar azi noapte nu mai era în pat!

Lângă pat am o cutie de depozitare și m-am trezit cu zgomot de picioare în plastic. Bb era pe cutie. Sa mor de inima. Azi am împins patul la perete, dar când schimb sânul, cum fac ?

 

Azi dormim cu tați, bb intre noi, dar la fel, când ii dau din sânul ceau, ce fac?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

komondor e rasa.

mie imi place sa tund iarba. daca n-ar trebui golit colectorul ala, as tunde-o si la vecini.

Pai da, asta a fost si problema mea, ca trebuia golit colectorul [smulgpar] si se umplea al naibii de repede, ca iarba e mareee.....

Hai sa ne facem vecini :D

 

Am vazut un robotel de tuns iarba, mai bine unul din ala, ii dau drumul prin curte si tunde singur, iar eu ma uit la el de pe sezlong [:-)))]

Nu am citit despre el, dar banuiesc ca marunteste iarba foarte bine si o lasa in urma si se transforma in compost.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, commentul meu nu ar trebui sa atarne prea mult intr-o asemenea situatie.

Oamenii nu pot fi pacaliti asa de usor (despre C. e vorba), mai ales de catre persoane apropiate, alaturi de care au convietuit o vreme. Poti sa joci tu teatru cat vrei/poti, dar eu iti garantez ca el te simte, daca schimbarea asta nu vine din interior, adica e doar la nivel declarativ, nu-l poti imbrobodi indiferent ce spui.

Vorbele-s vorbe.........

 

Iarta-mi franchetea, dar de la tine am invatat, cu noi ai fost mereu sincera si directa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...