Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

New life, ca mi -am adus aminte.... Daaaa, House of Cards e cu Kevin Spacey, pe care pana la rolul asta nu l-am apreciat la justa lui valoare.

 

Maddutz, a mai dormit balerina suficient sa mai vezi vreun episod?

tot mai fur timp....

am ajuns la episodul 12...fain!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

suzie, rabdare...daca nu are alte simptome...

 

meey, in afara de bube, mai are ceva? (febra, varsaturi, lipsa poftei de mancare, etc) bubele sunt la fel cu cele de la episodul trecut?

data trecuta urma sa te duci la sibiu. ce diagnostic ti-au pus?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, am citit zilele trecute asta si ma gandeam la tine...imi pare rau ca n-ai avut nunta pe care ti-o doreai http://www.printesaurbana.ro/2011/07/nunta-n-cer-cu-dar-in-plic.html

Am citit si eu mai ieri-alaltaieri si am zambit amar... Lucrurile nu sunt tocmai asa in alb si negru, mai exista si nuante de gri ( sau de cacaniu, depinde de dioptrii...). Adica, pentru un asemenea manifest de independenta ai nevoie de sursa zdravana de finantare si o doza puternica de curaj de a periclita relatia cu niste parinti sa le zicem mai putin flexibili. La 24-25 de ani e cam greu sa indeplinesti conditiile astea, cu o cariera la inceput, care ia ce e mai bun si mai energic in tine. Vezi zice ca de ce sa nu mai astepti? Ei, noi aveam deja 9 ani de relatie, mie una mi se cam luase sa tot astept... In fine, la noi asa a fost, am facut niste compromisuri, am strans din dinti, si pana la urma a iesit frumos, blurand niste amintiri.

 

Botezul l-am facut cum am vrut noi, dar si aici s-au facut mici abateri, pentru pastrarea anumitor relatii de familie. Ca de, evenimentele astea sunt odata la niste ani, insa familia e familie 365 de zile in fiecare an...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...