Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Baby, Julia, si alte melomane: ma ajutati si pe mine va rog cu idei de muzica la nunta? Pe ce sa dansam primul dans? Si in plus vom avea un tenor care a zis ca ne canta ce vrem. No ce ar merge?

 

si ca sa vedeti cat sunt de varza (acuma beau cafeaua) - am citit "Baby, Julia si alte mameloane" [batcap]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

INCA nu are febra, de mancat mananca...putin da asa mananca el de obicei, bubele parca sunt putin mai mari decat cele de data trecuta

la Sibiu [:)] , mai avea putin medicul si ma trimitea la un control...la cap....cica baiatul nu are nimic sunt ''exagerari'' ale mele(bubitele ii disparuse intre timp)

si sa ma duc inapoi cand apare iar ca ''asa nu se poate pronunta''

Maddutz poate fi alergie la banana?a molfait putin in weekend

meey, cata vreme nu apar alte simtome, eu m-as gandi la o alegie (prin "alergie" ma refer inclusiv la intoleranta organismului la diverse alimente, sau elemente din mediu).

la banane pot apare alergii (sau intoleranta la banane), dar sunt rare.

uite si aici:

 

http://diversificare.ro/alimente/2011/12/banana-cel-mai-controversat-fruct-din-dieta-bebelusilor/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dormea cand am plecat la munca..............dupa ce ma batut si ma tras de par toata noaptea

cred ca il dor bubitele alea...sau il mananca , bine macar ca nu a afacut febra

eu sunt zombi............vreau sa dorm, of mai e putin pana la concediu

cel mai probabil il mananca. il poti da cu mixtura mentolata si ii poti da un antialergic. dar, ar fi bine sa mergi cu el la medicul de familie, poate vede ceva ce eu nu vad in poze...

oricum, nu cred ca-ti da de la farmacie antialergic fara reteta...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, faptul ca am zis ca ma schimb nu inseamna ca nu mai spun ce am de spus. Nu cred ca am vorbit urat cu tine. Ti-am spus doar ca acele comentarii nu-si aveau locul acolo. Si da, ai dreptate, nu e treaba ta. Si nici nu stii daca-i doar la nivel declarativ sau nu, insa iti permiti sa faci misto de incercarile mele. In public. Iar prietenie pe forumul asta exista. Atata timp cat nunene dam unii usi de biserica in timp ce ceilalti sunt diavoli care trebuie corijati. De cate ori mi-am cerut scuze pt ca pe voi v-a deranjat un comentariu de-al meu? Poate nu intotdeauna am considerat ca am gresit dar mi-am cerut scuze pt ca acel comentariu v-a suparat pe voi. Ei, comentariul tau m-a suparat. Nu intram in detalii, daca schimbarea mea e reala sau nu. Asta e problema mea. Iar tu, nu numai ca te-ai simtit jignita ca ti-am facut observatie, dar ai si preferat sa ma ignori. Totusi, desi nu cred ca te-am jignit cu ce ti-am spus ieri, am preferat sa-mi cer scuze, tocmai din cauza prieteniei. Iar prietenis inseamna, pt mine, printre altele, si asta. Sa-ti ceri scuze ca l-ai suparat pe celalalt. Chiar daca, poate, tu aveai dreptate. Daca stam sa ne andim bine, nhici la tine nu e prima oara cand dai cu bata-n balta. Amnteste-ti de porumbelul cu rochita pe care am visat-o eu si despre care ai binevoit tu sa te distrezi ca "poate am visat rochita domnisoarei din reghin". Vrei sa-mi accepti scuzele? Ok. Ma bucur. Nu vrei? N-ai decat! Nu consider ca am gresit cu ceva ca ti-am spus ca ai sarit calul dar mi-am cerut scuze ca sa nu stric ce.i pe-aici. Dar se pare ca tu nu citesti printre randuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, am citit zilele trecute asta si ma gandeam la tine...imi pare rau ca n-ai avut nunta pe care ti-o doreai http://www.printesaurbana.ro/2011/07/nunta-n-cer-cu-dar-in-plic.html

Hahahahaha!!!!! Nailed it!!!!!!!

Singura larte frumoasa din nunta (care mi.a placut mie), a fost furatul/plecatul miresei.

A plecat cu fina mea, cumnata , cameramanul si fotograful. Du pa ce am fugit, fina l.a sunat pe frate.su (20 de ani), ca sa anunte lumea. El alroape ca a inceput sa planga ca nu l.am luat si pe el. Intoarce.te inapoi si "fura" nuntasul :)))

Am vrut sa merg la pacanele, ca de, n.am fost niciodata, nu ni s.a dat voie sa filmam asa ca am dat cameramanul jos din masina, a fugit mai in fata, eu am scps capul pe geam si am inceput sa urlu tare ca m.am maritat si sa ma salveze cineva ca mie nu.mi place. Ca rascumparare (pt ca yo ginerica nu avea bani si alte chestii de dat), I.am cerut sa faca un dans pe celebra melodie (arie) a regelui sexului Romeo Fantastic- CAROLAINA BALANG (asta in traducere libera). M.am asezat pe scaun, iar dl sot si.a inceput dansul "lasciv", l.a sfarsit am luat.o la fuga pt ca "realizasem" pe cine am luat.

Fost singurul moment de care imi amintesc cu drag.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...