Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Neatza fetelor...abia reusesc sa va mai prind din urma cu cititul, dar nu ma las...

Baby si gina...nu ma bag...sunteti prietene si destul de mature cat sa va impacati..ar fi pacat sa ramaneti suparate din cauza unor vorbe...

bujoralb, ma bag si eu cu o propunere:D...shania twain-from this moment on...

 

 

Fete cu bbi mai mari (peste 2-3 ani), ai vostri sunt organizati (oare e o utopie?!!?!) cu jucariile?

Ca al meu m-a speriat cu insiratul jucariilor prin toata casa [smulgpar] ........ si ghiciti cine le aduna? :D

Il mai conving uneori sa le adunam impreuna, insa adesea ma impiedic de ele si le "arunc" eu rapid in dulapul cu jucarii.

Culmea e ca, atata vreme cat stau insirate, nu mai prezinta niciun interes, cum au disparut insa din fata lui, cum deschide sertarele si le scoate iar.

Oare si fata la fel o sa fie? [fri]

Poca, Vali, spuneti-mi va rog ca fetele sunt mai organizate :D

Gina, al meu le aduna singur cand are chef, dar tot mai interesante sunt gramada in mijlocul camerei...i-am luat cv cutii colorate in care sa le adune si deocamdata functioneaza..sper sa si dureze..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, al meu le aduna singur cand are chef, dar tot mai interesante sunt gramada in mijlocul camerei...i-am luat cv cutii colorate in care sa le adune si deocamdata functioneaza..sper sa si dureze..

Al meu are un dulapior special pentru jucarii, fiecare sertar cu un anume tip: masinute, animalute, diverse etc, insa rar il apica pe el harnicia din proprie initiativa [batcap]

Vorba sotului: abia astept sa-l mut in camera lui [pk]

 

Julia, am trezit-o sa o schimb si am dat vina pe tine............. a promis ca te prinde ea odata [neand]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu îl las sa ducă ce vrea el la gură. Și la noi mai sare și pisica în pat. Dar de obicei nu prea are ce duce lagura, doar jucarii și propriile mâini. Jucăriile le-am spălat cu fairy când le-am cumpărat și le mai spital când venim de afara și când îmi amintesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu are un dulapior special pentru jucarii, fiecare sertar cu un anume tip: masinute, animalute, diverse etc, insa rar il apica pe el harnicia din proprie initiativa [batcap]

Vorba sotului: abia astept sa-l mut in camera lui [pk]

Avem si noi dulap asa, dar sta gol;))..i-am luat cutiile ca le poate pune una peste alta ca si cum ar construi...dar majoritatea timpului sunt prin casa...toata is vanata in talpi de la cum tot calc pe ele...;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...