Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, nu ne-am nuntit, am facut starea civila in noiembrie cand m-am transformat in stana de piatra si n-am putut zice da. Sper sa nu repet figura si la nunta, nu ca acum m-ar mai intreba cineva ceva. In 31 august avem. Si ma sperie Julia cu experienta ei. Sa vedem la Deea cum iese sambata (Deea are nu?)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit capitolul asta.

Eu am avut fetele bolnave 2 sapt de cand am venit, mi-au racit.

Apoi acomodare la casa noua, caldura, pat. Emma abia, avea cate un somn de 20min ziuasi tot o luam de la capat. Noaptea si-a dat programul peste cap. Abia acum am revenit la programul de acasa, dormit cu mai putine treziri noaptea. Ziua nu imidormea deloc afara la plimbare. Acum doarme si ziua macar o ora, poate si 3.

Am cautat restaurant pt botez, m-am linistit. Gata.

in timpul liber vorbesc cu sotul si sora. De care imi e tare dooor.

Oanei ii e tare dor de tati.

in plus am doar tableta si tel si imi e urat sa intru pe forum de pe ele.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei, Ema :)

Mi-era dor sa o vad pe Oani tau la avatar [flo2]

Ce faceti? Inca mai sunteti in tara nu?

 

Howdi, am promis doar ieri ca intru. Mersic. Daaa, mai suntem. Stam pana pe 1 sept.

 

 

Emaaa, ce faci, cum sunt fetele?

buuuuna, gata cu stresul. Ne-am obisnuit si noi si avem program ok. Sa nu o deochi pe mica. A fost super hectic, am zis ca clachez cu puseul ei de 3 luni. Si imi era frica cu suzeta ca nu ia in greutate bine. Cata maraiala am tras.

Suntem f bine a acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca-i musai, cu placere :)))

Am dat din cap ca disperata, dar n-a vrut sa accepte tanti raspunsul asta, a zis ca tre sa consemneze ca m-a auzit zicand, asa ca am mieunat cu greu un da.

Pana in zilele noastre tre sa-l conving pe sot ca nu am avut second thoughts ci erau emotiile/hormonii, aveam 16 sau 18 saptamani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa ma laud cu mai multe sa urez toti copii. Si pe Poca prima, wow 5 luni. Ca ea a dat startul.

Am vazut copilasi frumosi foc pe fb in calitate de matusica onorifica ma declar mandra foc. acolo sunt prezenta ca e f handy. De acolo ne-ati mai vazut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...