Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am o problema cu dracuitul, mai ales in preajma copilului meu. Sunt nebuna?

Julia, nici la noi nu se injura mai ales ca cel mare inregistreaza tot...mi-e frica sa nu ii fie primele cuvinte cv injuratura de sa picam toti pe spate...mai scapa sotu cate una finutza,dar repede se corecteaza;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu injur rau la volan. Dar rau, numai cuvinte...scurte si cu rezonanta! Ma transform, si acum e chiar haios: bebe in spate in scoica, eu cantand cu pisoi, pitici, soricei, broscute si, din timp in timp, injurand scurt si apasat... Ce ma fac eu cand o incepe sa inregistreze??!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete cu bbi mai mari (peste 2-3 ani), ai vostri sunt organizati (oare e o utopie?!!?!) cu jucariile?

Ca al meu m-a speriat cu insiratul jucariilor prin toata casa [smulgpar] ........ si ghiciti cine le aduna? :D

Il mai conving uneori sa le adunam impreuna, insa adesea ma impiedic de ele si le "arunc" eu rapid in dulapul cu jucarii.

Culmea e ca, atata vreme cat stau insirate, nu mai prezinta niciun interes, cum au disparut insa din fata lui, cum deschide sertarele si le scoate iar.

Oare si fata la fel o sa fie? [fri]

Poca, Vali, spuneti-mi va rog ca fetele sunt mai organizate :D

 

ha ha, sa crezi tu ca fetele sunt mai organizate :) Si eu incerc s-o conving pe Iulia sa le strangem impreuna, da nu-mi iese intotdeauna.

si sa vezi cand prinde punga de lego si o desarta pe toata in mijlocul casei......

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara la medic, mi-a confirmat ceea ce banuiam.. suge doar laptele de sete, acela de inceput si se multumeste cu atat..Mi-a recomandat sa incep diversificarea mai repede, si sa evit LP...problema e ca eu nu sunt pregatita pentru diversificare...

 

Apropo Meey...orice mancare ii dai inseamna DIVERSIFICARE...ca ii dai sa guste, ca bea, ca linge etc e altceva afara de lapte si este diversificat...Eu iti recomand sa ii faci niste investigatii mai amanuntite cu intolerante si alte chestii...eventual incearca o perioada laptele HA sau fara lactoza...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...