Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Bomba bombelor, va țineți?

 

Vine maica-mea mâine :D

Sotul ce zice? Nu e prea incantat, nu?

De-ar reusi sa se tolereze reciproc (ca de prietenie nu cred ca poate fi vorba), ar fi totul ceva mai usor.

Nu uita: tu esti mediatorul, Arrya :)

 

Briana, Ilinca...... doua frumuseti [zana] [zana]

 

 

La multi ani sarbatoritilor!!!!!

 

Eu azi dimineata am fost la ORL la control SINGURICA, adica pt prima oara de cand am nascut fara bebe in masina. Au ramas barbatii mei acasa si eu am evadat nitel. Am bagat 140km/ora ca in tinereturi,

Bine ca nu te-ai intalnit cu vreun gigel cu radar [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suzieq Andrei a papat asa vreo 2luni fara lactoza apoi o luna de milupa apoi a facut alergie si a papat 2s senzitiv,apoi pana sambata HA de sambata l-am trecut(treptat) inapoi pe milupa

Ieri au aparut bubele si cum am ajuns acasa am fugit la farmacie si am luat Ha

Problema la Ha e ca nu ia in greutate

Azi are 6620 gr cu boby-ul pe el

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annna ce papusica ascundeai tu acolo. Mie mi se pare ca seamana putin cu Maria Ginei. [il]

 

Athosik e un scump piticul tau. Are fata de poznas [soricel]

Multumesc! Toti bebeii nostri sunt dragalasi!

 

In sfarsit, a inceput sa se vada si la noi o umbra de relatie intre cele doua fete. Cea mica o urmareste mereu cu privirea pe cea mare, iar cea mare a inceput s-o alinte si s-o pupe pe cea mica. Abia astept sa se joace impreuna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes, m-ai intrebat cu ce m-ar fi ajutat daca si-ar fi cerut scuze. Probabil ca as fi inteles ca a fost fara intentie si mi-ar fi trecut supararea pe loc pt ca cineva a dat de pamant cu viitorul meu.

Baby, nu a fost cu intentie, credeam ca ma cunosti suficient cat sa stii ca nu a fost o rautate. Nu-mi cer scuze atata vreme cat consider ca nu am gresit cu nimic.

Nu am dat de pamanat cu viitorul tau, daca e sa iasa ceva, nu o sa se impiedice nimeni de o asemenea remarca.

Sincer, ce a spus el mie mi s-a parut a fi tot un spirit de gluma.

 

Nu-i frumos sa vorbesti despre presoanele prezente ca si cum ar fi absente :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, daca asta e parerea voastra despre mine, ca la mine prieteniile sunt dupa cum bate vantul si dicteaza interesele.....atunci eu nu mai am ce cauta aici. Daca csabi ar intra aici si arvedea ce am spus despre el mi-as asuma. Romaneste vorbind, gura bate curul asa ca probabil mi-as trage doua perechi de palme si asta e. Diferenta e ca in cazul ala vina mi-ar apartine.

 

Mes, m-ai intrebat cu ce m-ar fi ajutat daca si-ar fi cerut scuze. Probabil ca as fi inteles ca a fost fara intentie si mi-ar fi trecut supararea pe loc pt ca cineva a dat de pamant cu viitorul meu.

Baby, io nu mai zic nimic, desi ar mai fi de zis. In fond, tu stii cel mai bine: si pe tine si pe el, si ce preferinte si principii ai. Nu ma bag sa judec, ca nici eu nu-s perfecta! Iti doresc sa-ti fie numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bomba bombelor, va țineți?

Vine maica-mea mâine :D

  

Rabdare mare.

Ema, ești în Constanța? Mi-ar plăcea sa ne vedem. Și cu Didinela dacă are timp și poate

  

Sunt in cta pana pe 1sept. Ne vedem? Trimit pm cu nr tel.

Si pe didinela vreau sa o vad. Si pe diana maria. Trimit pm.

Ema, daca l-as avea doar pe el as incerca multe...dar sunt singura cu amandoi acasa si nu e chiar usor, de aceea fug si de diversificare..

 

Cred ca iti e greu. M-am gandit la altceva, dar tot muls implica. Daca ai putea inchiria sau cumpara secondhand o pompa electrica dubla ca sa te mulgi si sa ii dai la bb din sticluta.

 

Vai, da ce finutza domnisoara...o scumpete...

Azi face si edy 3 luni...ce repede a trecut... andreas mi-a aratat ca are 3 ani si ca peste cateva luni va implini 5 ani;))...asa zboara timpul, imediat ne trezim cu ei la scoala...

 

 

sa traiasca si edy de trei luni mici. Pozeeee

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, da ce finutza domnisoara...o scumpete...

 

Azi face si edy 3 luni...ce repede a trecut... andreas mi-a aratat ca are 3 ani si ca peste cateva luni va implini 5 ani;))...asa zboara timpul, imediat ne trezim cu ei la scoala...

La multi ani, Edy! Intr-adevar, anii zboara...Parca mai ieri imi faceam griji legate de acomodarea la gradi a Mirunei si iata-ne acum deja in vacanta de dupa primul an. Inca doi ani si intram la scoala. :)

 

Va multumim tuturor celor care ne-ati admirat si ne-ati urat! Va pupam si va uram bebei sanatosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci Maria ma saboteaza [:-)))] , impinge cu piciorusele in laptop, nu stiu cum face, dar se tot agata cu mana de cablul de alimentare...... sa vezi ce-mi zboara mie laptopul din poala acum [fri] [batcap]

 

Despre copii si dezordine.... de Mihai zic mersi totusi ca isi lasa papuceii la usa, nu intra incaltat in casa, si merge repede la baie sa se spele pe maini.

Cu ordinea..... mai lucram :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...