Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si noi vrem la maaareeee!!!! [titanic]

 

Aveti ceva sugestii de cazare ? N-as vrea nici sa ne rupa la bani, dar sa fie conditii decente ca sa stam cu bebe, o pensiune cu acces la bucatarie mi-ar placea. Si sa mai fie si aproape de plaja. Si sa mai fie si gratis [:-)))] .

Arrya ziceai ca mama ta a gasit garsoniera cu 80 lei/noapte? unde?

Sfatuiti-ma pliz, in la sf lui august vrem sa mergem si noi o saptamana. [surf]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra multu`!!! 100% cute indeeeeed :) Bouncerul e Fisher Price? Am avut si noi , dar l-am dat ca se lasa mult prea tare pe spate in ultima vreme.

 

Gina Calinu` nu mai poate fi imbaiat in camera de mult pt ca adora sa arunce cu apa in stanga si in dreapta. Ii facem in baie si ies de acolo uda toata, asa tare da din maini si picioare. Apoi se uita atent la noi sa vada ce zicem, dupa care chiuie si rade maimutoiu`

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra multu`!!! 100% cute indeeeeed :) Bouncerul e Fisher Price? Am avut si noi , dar l-am dat ca se lasa mult prea tare pe spate in ultima vreme.

 

Gina Calinu` nu mai poate fi imbaiat in camera de mult pt ca adora sa arunce cu apa in stanga si in dreapta. Ii facem in baie si ies de acolo uda toata, asa tare da din maini si picioare. Apoi se uita atent la noi sa vada ce zicem, dupa care chiuie si rade maimutoiu`

    ms Aida....da, e fisher price...deocamdata nu am avut probleme cu el...merge pana la 18 kg si l-am pus la testat pe cel mare...abia l-am mai scos de acolo...apoi munca de convingere ca scaunul e pt bb....

   ce n-as da si eu pentru un bb caruia sa ii placa baitza...al meu la 20:15 incepe scandalul ca stie ca la jumate e baita....ne aude si regina;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...