Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, homeopate mi-a dat o homeopata din Ro. Vorbim aproape zilnic. Nu mai știu exact ce am luat dar se lua in doza unica fiind dilutia mare (200 ch).

 

Psihologul mi-a recomandat pastile dar dr de familie mi le-a dat pe acestea. A zis sa le iau chiar daca ma simt rau dar el imi vorbea de alte efecte secundare, in niciun caz de acestea pe care le-am avut eu. Nu l-am anuntat ca am renunțat la ele pentru ca am venit in Ro, o sa-i spun cand ma duc cu Alex la control.

Am citit prospectul de la ele iaaar...ma apuva groaza cand imi amintesc! Nu vreau pastileeee! Sincer, imi e frica sa nu fac vreo prostie cu ele...

 

Despre alaptat, e usor, e comod daca merge treaba. La mine a fost nasol rau, nu mai eu stiu cât m-am chinuit. Si Arrya trece prin aceeasi chestie. Ea e mai ambițioasă. Eu am renuntat la aproximativ 12 saptamani.

 

Julia, sa inteleg ca Pitzi doarme bine noaptea? ?? Si ziua?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Julia, sa inteleg ca Pitzi doarme bine noaptea? ?? Si ziua?

Dap! A inceput sa doarma noaptea. Nu stiu ce s.a intamplat, dar nu mai am treaba cu ea. Se mai trezeste, dar o mufez imediat si n.apuca sa se trezeasca. Trage de cateva ori si adparme la loc. Cred ca vrea tzatzica mai mult pt a avea siguranta ca.s langa ea.

Ziua... ca sa dparma o ora, trebuie tinuta in brate sau leganata in carut.

Eu, in schimb aud orice. Rar ajung sa dprm profund.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...