Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu am treaba la ce mananc, doar fasolea o evit. Si lactatele vreo luna chinuitoare la recomandarea medicului.

 

Si apropo de mancare: am inceput sa mananc chiar daca ma fortez si se vede, am adaugat niste sute de grame. Ba chiar a inceput sa-mi placa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

efectiv nu ma aude daca e cu ochii in televizor sau calculator sau daca e in lumea ei cu diverse jucarii si personaje imaginare.

Asa e si Mihai, dar am zis ca seamana cu sotul, ca si la el strig o ora, daca e concentrat pe ceva [batcap]

Dici nicio sansa ca Maria sa fie altfel [smulgpar]

Zicea bine Maryella: cu jucarii mai putine la indemana si inlocuite periodic. Mai faceam si eu chestia asta, insa nu stiu cum, dar s-au inmultit cele din casa, din sertare [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am treaba la ce mananc, doar fasolea o evit. Si lactatele vreo luna chinuitoare la recomandarea medicului.

 

Si apropo de mancare: am inceput sa mananc chiar daca ma fortez si se vede, am adaugat niste sute de grame. Ba chiar a inceput sa-mi placa :)

Deci tu asa ai slabit: ai tinut post negru o luna intreaga [fri]

 

Noi mancam pepene rosu la greu, chiar inlocuieesc cina cu o felie consistenta de pepene..

Eu cam evit seara lichidele si diureticele, ca mi-e taaaare lene sa ies la baie, asta a fost unul din marile chinuri ale sarcinii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi ati observat vreo legatura intre sani, ploaie si vreme rea?

Eu ori sunt zuzu, ori mi se pare, dar cand se innoreaza puternic simt junghiuri prin sani, asa cum simti la o operatie mai veche, iar cand afara ploua, creste productia de laptic [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...