Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vali, eu nu prea sunt adepta jucariilor de plus, in afara de faptul ca-s mari acumulatoare de praf, nu am observat de-a lungul vremii, la copiii pe care-i cunosc, ca s-ar juca vreodata cu maimutoaiele alea.

Noi avem doar o omida uriasa (prima jucarie a lui Mihai, luata de fapt de mine prin luna a 3-4-a de sarcina, ca mi-a placut mie :))), un Garfield primit de Mihai la botez si un pestisor frumusel, al Mariei. Restul (nu prea multe) le-am dus din casa, ca numai incurcau degeaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Am scris un mesaj lung si s a pierdut...

Era vb despre cat de inpersonal mi se pare scrisul cateodata, ca nu iti poti da seama daca interlocutorul zice in spirit de gluma ceva, sau vb serios...Eu nu am vazut postarile de pe fb...dar pot sa spun cum vad eu lucrurile ( nu ca ar ajuta la ceva :)) ). Mie imi place sa nu amestec fatacarte cu Dc ul...adica imi place sa va vad pozele, sa va cunosc mai bine, si eu incarc acolo mai multe poze pt ca pe Dc nu pot de pe tel, din cauza semnalului prost. Dar lucrurile discutate aici mi se pare ca nu trebuie continuate pe fb...adica cum ar fi ca cineva de pe dc sa imi scrie pe fb ceva de soacra...unde am alti prieteni si poate prieteni comuni cu dansa ( ea imi urmareste activ pe fb, si daca eu am considerat ca imi.pot descarca sufletul aici, nu inseamna ca ea tre sa stie). Cum ar fi sa ne legam pe fb de mama Arriei sau de cumnata Simonei, sau de soacra Juliei...?

In fine, mie imi sunteti dragi toate, de la fiecare am de invatat...

 

Asa, a mea maimuta a stat treaza de la 4 la 6 jumate, apoi pe la 7 si 10 s. a trezit iar, a supt si am dormit amandoua pana la 9...si pt ca sunt buimaca, iar Stefi azis ca tre sa se trezeasca gaza...eu ma gandeam ca ce are ea cu fasia gaza...ciocan in cap :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu' Vio. Pt David o motzez :-) sa ii placa de fata si sa nu aiba ochi pt alta...

ASA, ASA si eu imi doresc sa nu-i fuga ochii in mai multe directii, o sa-i tot povestesc cum sta treaba cu adevaratele valori ale vietii, care sunt principiile sanatoase pe care ar trebui sa-si cladeasca drumul, viitorul , fericirea :), vorba bunicului " nu crestem buruieni"

 

nici eu nu sunt adepta jucariilor de plus, dar primesc multe si ... se joaca pe moment, dupa o perioada le fac pierdute :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...