Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Julia o poza mireasa ?

 

Baby , unde esti ? Numai eu ma gandesc la ea ?

 

Alex , cum esti ?

 

Ai pus aici intrebarile pe care le-am avut si eu azi in cap in timp ce-l plimbam pe Daniel. Sper ca Baby e la shopping azi daca i-au venit banii si isi ia ceva de suflet. 

 

Vine si al meu la colectia frumoasa de ghiocei rontaibili. Baby, Alex hai si voi!

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/10497987_10154355125010165_1823547868245816998_o.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu ma tot gandesc la Baby si la toata situatia asta si mi-e teama ca, cel putin o vreme, nimic nu va mai fi la fel pe aici. Inca o binefacere facuta de facebook... 

 

Eu una cred ca Facebook nu e pregatit pentru o prietenie ca cea legata aici. Pe FB toata lumea pozeaza, de aici si urarea aia la misto : "Sa-ti dea Dumnezeu parte de viata pe care pretinzi ca o ai pe Facebook". Aici suntem noi, in cea mai pura esenta posibila, cu dureri, bucurii, frustrari, ganduri mai negre sau mai roz. Pe FB nu e posibil asa ceva.

 

Asa ca, eu am luat decizia de a ma rupe de FB. Raman aici, prefer sa fiu sincera 100%, in spatele unui pseudonim. Sper ca gestul meu sa nu fie nici interpretat in vreun fel gresit, nici vazut ca ostentativ. E o chestie pe care vroiam sa o fac de multa vreme.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma gandesc la Baby

 

ANDIKA cum adica Zoard nu e promis?nu l-am rezervat eu pt viitoarea mea fetita?sau crezi ca o sa fiu o soacra rea???

Daca il tii tu mai bine pe Andrei al tau pentru fata pe care o face Andika in curand? [soricel]

Kary, frumos tare! Are ochii albastri? Topitori de inimi [il]

Cocho..... mare zambilicos ai! [flo2]

Azi a fost invazie de bebei pe forum [copil] [copil] [copil] [copil] [copil]

 

Alex, esti ok? Ne e dor de tine [pup]

Baby era pe aici mai devreme :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce frumosi ghiocei am vazut pe aici...dragutze sunteti voi cum va tot impartiti pe nurori si gineri..cel mai tare ar fi sa se si implineasca peste ani;)).....

Baby...sper ca esti la cumparaturi si nu stai nervoasa in casa...

Sim...cum stai cu baia mea in mare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca il tii tu mai bine pe Andrei al tau pentru fata pe care o face Andika in curand? [soricel]

Kary, frumos tare! Are ochii albastri? Topitori de inimi [il]

Cocho..... mare zambilicos ai! [flo2]

 

Azi a fost invazie de bebei pe forum [copil] [copil] [copil] [copil] [copil]

 

Alex, esti ok? Ne e dor de tine [pup]

Baby era pe aici mai devreme :)

Da vreau mimipletosa si minipletos dar cum nu se poate pe amandoi ....hmmm grea decizie:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Gina, inca albastri, dar primesc amenintari de la toti "cunoscatorii" ca or sa se schimbe, ca sunt ochi de lapte... Eu ii am capriu, tac-su verzi. Bebe are strabunici cu ochi superbi, albastri, sper sa fie gena puternica, sa dainuie peste generatii.

oare se mai schimba ochii acum???

Tind sa cred ca da Andrei ziua ii are albastri si seara(noaptea) verzi

Sper doar ca la final nu o sa-i aiba caprui ca soarcamea

mie imi plac ochii caprui,da nu vreau sa-i aibe asa ca oricum cotoroanta se lauda ca Andrei e nascut cu 2zile inaintea ei,m-am chef sa zica si "are ochii mei"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt nervoasa. Sunt suparata, obosita si fara chef. Am fost si la shopping. Mi-am luat de suflet o pereche de sandale si cartea de Contracte speciale. In rest, facturi astronomice, laptop la Ale, bouncer pt Aris si un marsupiu scump ca naiba. Si blender. Cateva carti, pt Ale si un Octavian Paler pt mama. Maine ma apuc de dantura. Azi sunt la bucatarie ca m-a papat in fund sa ma apuc de prajiturit. Fac o prajitura cu cirese. Si pe langa asta, snitele, oua umplute, ciorba de burta si ciuperci umplute, ca-s satula de pita cu untura si sana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...