Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

Didi da ai dreptate dar prea se desconsidera toate lucrurile care ne fac ceea ce suntem.Nunta,botezul,parintii,bunicii..Parca suntem kamikaze.Tb sa ne pastram identitatea culturala si istorica.Nu sunt filozofica ca sunt chiar fericita dar asa am gandit cand am citit postul.

La mare e suuuuper.Sunt si cu mama si sta cu copiiii.In rulita am toate conditiile si loc(nu as fi crezut).Vremea e perfecta,se aud valurile,briza.Mama e cu copiii la plaja si eu nu fac nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma terminati cu pozele de bebei frumosi! Chiar ca nu as sti cui sa dau premiul daca ar fi concurs. Cred ca la toti. 

Fetita cumnatei mele seamana cu strabunica ei:  100%, blonda , cu ten alb rozaliu si ochi mari albastri; parintii sunt amandoi bruneti, cu ten creol si ochi unul caprui si altul verzi . Pe de alta parte am vazut vb un oftalmolog intr-o emisiune si spunea ca exista persoana ai caror ochi sunt in permanenta schimbare , se schimba toata viata. Si chiar cunosc pe cineva caruia i se deschid ochii la culoare. Pe masura ce imbatraneste incep sa bata spre albastru. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi da ai dreptate dar prea se desconsidera toate lucrurile care ne fac ceea ce suntem.Nunta,botezul,parintii,bunicii..Parca suntem kamikaze.Tb sa ne pastram identitatea culturala si istorica.Nu sunt filozofica ca sunt chiar fericita dar asa am gandit cand am citit postul.

La mare e suuuuper.Sunt si cu mama si sta cu copiiii.In rulita am toate conditiile si loc(nu as fi crezut).Vremea e perfecta,se aud valurile,briza.Mama e cu copiii la plaja si eu nu fac nimic.

De acord cu tine.

Distractie placuta la mare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi.am facut fb pt voi, apoi am ajuns sa.mi adaug sotul in lista de prieteni si de aici potopul (se suparau prietenii si rudele ca nu le confirm prietenia). Pfff

 

Monica, mie chiar mi.a placut articolul si m.am regasit mult in el. Eu nu am vrut zapaceala si traditii, dar mi s.au impus pt ca TREBUIE, altfel ne rade lumea. Am tacut si am facut ca ei, am incercat sa ma distrez, dar n.a fost chip. Mai degraba mi.ar fi placut o nunta maramureșeana, decat fiascoul pe care l.am avut. C'est la vie. A trecut si asta. Oricum am vb cu Jenel sa bagam un divort peste un an, doi, si sa facem o nunta pe gustul nostru :) ( fara dar, fara cadouri, doar cu oameni cu care sa ne simtim bine si fara pretentii si "figuri")

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi.am facut fb pt voi, apoi am ajuns sa.mi adaug sotul in lista de prieteni si de aici potopul (se suparau prietenii si rudele ca nu le confirm prietenia).

 

A trecut si asta. Oricum am vb cu Jenel sa bagam un divort peste un an, doi, si sa facem o nunta pe gustul nostru :) ( fara dar, fara cadouri, doar cu oameni cu care sa ne simtim bine si fara pretentii si "figuri")

 

Julia is back... Nastrusnica tare ideea cu divortul, deja imi dai idei, mie nu mi-au placut pozele mele de la nunta... Julia, ma ofer de nasa virtuala :))) fara pretentii prea mari -doar sa fiti naturali.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...