Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 15


Recommended Posts

puiul meu doarme de pe la ora 5 dupa-amiaza... [batcap]  oare pana cand doarme?! a avut o tentativa de trezire pe la 9, dar i-am dat tzitzi si nu s-a mai trezit...sunt curioasa.... [fri]

Maddutz, si la noapte ce mai face? [batcap]  Mai doarme sau va uitati impreuna la seriale? [soricel]

Tu cum mai esti cu somnul? Mi-ai ramas in amintire cu somnul tau de cateva minute in 24 de ore, parca erai vesnic de garda :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 696
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, si la noapte ce mai face? [batcap]  Mai doarme sau va uitati impreuna la seriale? [soricel]

Tu cum mai esti cu somnul? Mi-ai ramas in amintire cu somnul tau de cateva minute in 24 de ore, parca erai vesnic de garda :)

pai, asta ma intreb si eu, ce va face la noapte?!

cat despre mine....dorm beton! anii mei de insomnie s-au dus...dorm de pe la 12-1 pana la 6-8 cand se trezeste puiutul, ceea ce pentru mine e mult. in timpul zilei mai fur cate o juma' de ora, da' nu mai mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Shaorme nu am incercat cu mofturici al meu :)))Cred ca m-ar certa sotul ca-l invat numai la prostii, ca si-asa l-am invatat la pizza (facuta-n casa) [batcap]Totusi, macar cand nu este el acasa............ o reteta, un link ai la indemana?

Nu am o reteta speciala, pui la cuptor sau prajit, pus in shaorma fara pielita, cartofi prajiti, salata de varza, sos usturoi, castraveti si gata.

e mai bine sa faci varicela in copilarie, in general, e o forma mai usoara cand esti mic.

dulce foc Maria ta.

 

Emma, ai 2 printese superbe...sa te bucuri de ele. [flo2]

Multu'

 

  

Emma, sunteți niște frumoase, toate 3,Abia aștept sa va vad și live

Multumesc si tie, io sunt mai normala.

  

Ema, mumoase fete!

 

Multu, nici cu voi nu imi e rusine.

 

 

Athosik,sanatate multa.Ema,scumpici pitica mare si pitica mica:-)

 

Mersic pt ambele.

 

No, sunt tare curioasa ce imi iese...am pus si nuci si...un pic de praf de copt :)) aaa...new, de unde sa iau eu nj stiu ce fainuri si migdale cand aici, la 2 magazine nu au unt, am lus rama maestro in loc de untura/unt. ceva ceva tot a iesi...

 

Comenzi online farmacia tei tot ce vrei, faina secara, etc.

 

Noi suntem la mare .Fata doarme f bine.Doamne Ajuta Sa mai in greutate .

Felicitari pt botez. Ce scump meniul totusi, io am negociat la sange 90 lei cu aperitiv, sarmale si friptura, formatie moca.

nu ne vedem si noi, unde sunteti la mare? Eu sunt in cta.

la fel Sim, nu ne vedem?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baby, vreau sa te felicit pt ca mi-ai intrecut asteptarile! eram convinsa ca o sa-ti iei tigari daca ti-au intrat banii pt ca la tine asta era motivul pt care ai vrut sa renunti la ele..

 

cu marsupiu, stiu ca nu ne-ai cerut parerea, ca daca ne-o cereai iti ziceam ca nu-i ergonomic. Cele ergonomice se pot folosi si pt plimbari mai lungi, fara sa-l incomodeze pe bebe sau pe purtator. Eu n-as abandona ideea de sling.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...